Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
ајде малку моралот да се крене :)
Хаха, си ја нарачав од главна страна Блуреј едицијата, трае 4 часа вкупно ама најдов и торент од истата пред некој месец, ако сака некој нека пише ПП :) Чим не умрев овој ден, значи нема смрт за мене xD
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.613
Поени од реакции
11.157
Работава е ми прекурчи од нерешени, дај нека изгубат барем, да се разбие монотонија. У ПМ!
За сајтот, супер! Уште членската да си ја добијам :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Кога ги гледам сликиве од сајтов ми се плаче по Шенклис, колку јако место само беше ама 2500 евра за одржување се сепак премногу за еден газда :toe:


P.S. Мартин, што се деси со тој човекот што имаше дрес од 2007-8 сезоната, ко Лиде исти и пцуеше јако ептен? Ми фали :pos: У комбинација со Аеродромецот шоу беа :D
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.713
Поени од реакции
6.649
Леле од памет се извадив за ова со Видиќ, па уште го отворам линкот и барам по категории, за повреди кај има :pos: после ми текна дека е финта за сите да ја отворат. Браво Rooney's Temper :).

--- надополнето ---

Конечно :)) Добар е сајтот, али дизајнот некако ми е фалш, може многу многу боље да се напраи.

Џену уредник а, честитки :)
Ееее јас се изнамачив за дизајн ама ете не се примени :).....а убав беше :)
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
P.S. Мартин, што се деси со тој човекот што имаше дрес од 2007-8 сезоната, ко Лиде исти и пцуеше јако ептен? Ми фали :pos: У комбинација со Аеродромецот шоу беа :D
Дејан :) Не сум го исконтактирал, деновиве ќе гледам барем број да најдам од него за да му кажам дека сеуште има собиранки. Коментарите на Дејан против Арсенал се priceless. Ќе улеташе во Шенклис и ќе се издереше на Дени шанкерот - Дете, литро пиво, темно :vozbud:
 

манутд

24 is the number
Член од
20 октомври 2008
Мислења
482
Поени од реакции
13
Сега следува интернационална пауза и се надевам дека нема да има повредени играчи. Руни изгледа ќе игра за Англија, а додека Евра е суспедиран од Франција и добро ќе му дојде двете недели одмор.
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
Баш Бејл не ми праи многу, многу мерак. Башка и по левата страна имаме играчи.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Колку само ќе го земе Фергусон пред сите овие други за година две, ги исполнува сите негови критериуми :icon_lol:

--- надополнето ---

Баш Бејл не ми праи многу, многу мерак. Башка и по левата страна имаме играчи.
Фергусон изјави дека баш таму сме најслаби :)

--- надополнето ---

Дејан :) Не сум го исконтактирал, деновиве ќе гледам барем број да најдам од него за да му кажам дека сеуште има собиранки. Коментарите на Дејан против Арсенал се priceless. Ќе улеташе во Шенклис и ќе се издереше на Дени шанкерот - Дете, литро пиво, темно :vozbud:
Кога игравме против Шити му рече на Дени - Дете пиво, за голов што ќе падне :pos2:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.470
Поени од реакции
42.782
Бејл, Родвел и + овие младинците што ги имаме и тимот ни е обезбеден за во иднина.. :)

А за Гивен, искрено ми прави мерак.. Мислам дека би бил супер замена за Царот, кој за година - две ќе се пензионира..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom