Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Чоста ^

Good looking boy
Член од
23 август 2009
Мислења
1.999
Поени од реакции
48
e kako da recam vecerva neshto losho za valencija.....zna4i nema smisla sekoja zabeleshka ako mu se prepishe..........ednostavno vaka neka prodolzi,i ke bide ubedlivo najdobroto krilo vo Manchester......:smir::smir:
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.243
Поени од реакции
8.313
Честитки:smir:

Овој Рафаел ќе биде најдобар десен бек :)

И во брат му има голем потенцијал, ама игра на погрешна позиција... додека е Евра во Манчестер мислам дека тешко би фатил место во прв состав!
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Леле колку ми е криво, немав мега да го глеам мечов ама сепак само головите ќе ги глеам. Е ова ни треба за моралот да се крене. Сега за остатоков од сезоната само вака да продолжиме и тие два бода у минус што сме да ги направиме во + па и да зголемиме предност.
 
Член од
5 јануари 2009
Мислења
2.654
Поени од реакции
81
супер играа сите денеска односно вчера е веќе честито победа и нека ни се множат
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Одлична победа за крај на годината и за дигање на атмосферата пред дуелите во новата 2010.

Може да се каже дека беше ова доста успешна година, освоена одново Премиер лигата, освоен Карлинг куп, финале во ЛШ, и сега само 2 бода позади Челзи и покрај неколкуте слаби партии.

Во новата 2010 со некое ново засилување и со помалце повреди кон нови успеси.
 
Член од
7 јануари 2009
Мислења
679
Поени од реакции
30
Честито победа.Играчите феноменално му го честитаа 69-от роденден на дедо Ферги.
Времето си тече, абер нема за пензија. 70та година... Вистинска легенда.
Среќен роденден шефе !
 
Член од
1 август 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
37
Вака се завршува годината со петарда :) Нека му е среќен роденденот на Фергусон и да ни донесе уште многу трофеи.
Среќна нова година ѓаволи и многу спортска среќа и трофеи во новата година.
 
Член од
5 јануари 2009
Мислења
2.654
Поени од реакции
81
нека му е среќен роденденот на алекс фергусон среќна нова година ѓаволи новата година да ни донесе повеќе победи и титули
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.651
Поени од реакции
9.229
Ајде нека му се множат годините на САФ и да продолжи со успесите со Јунајтед
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.662
Среќен роденден Ферги..да не израдуваш со уште една титула во ЛШ,пред да заминеш во пензија..ПЛ секоја година нормално :manutd:
 

манутд

24 is the number
Член од
20 октомври 2008
Мислења
482
Поени од реакции
13
Не бев во можност да го гледам натпреварот, според извештаите од мечот што ги читав сме одиграле совршено прво полувреме.

Барав секаде но неможев да го најдам целиот натпревар за даунлоад. Ај ако го најде некој нека ги прати линковите по ПП, ќе му бидам многу благодарен. :helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom