Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.537
Поени од реакции
2.229
Што се десило бе луѓе?
сега стигнав дома глеам НТ 0 - 2:tapp::tapp:
 

radzo

Man Utd!
Член од
20 јануари 2008
Мислења
696
Поени од реакции
17
и лани овој период кога се решаваше титулата губевме 0 2 од евертон али на крај се вративме со 3 2 или 4 2 незнам точно...мислам дека и денес ке биде така..само нека ги сопрат модриќ и ленон и ги имаме. а играта што ја пружаат е одлична и головите ќе дојдат во второ полувреме!
Не беше тоа минатата година...туку 2006-07 полани...лани имавме киксови над Мидлзборо,Блекбурн и лесни победи над Виган и Вест Хем
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.911
Поени од реакции
1.319
Со среќа ѓаволи,да се надеваме на чудо иако не верувам дека нешо ќе се случи..не ми се верува дека ќе бидат ливерпул први на табела.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Луѓе само што дојдов од надвор ај некој на кратко не ка ми објасни како се случило ова?
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
На крај памет не ми е да провоцирам и не ме сваќајте така.Ви беше досуден непостоечки пенал.Контакт на Гомес со Карик да но пола секунда по допирот со топката.Тоа не се свири :smir:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
На крај памет не ми е да провоцирам и не ме сваќајте така.Ви беше досуден непостоечки пенал.Контакт на Гомес со Карик да но пола секунда по допирот со топката.Тоа не се свири :smir:
Ај, ај ти најде да мрсиш муда.
Чист пенал беше, али за навивачи на други тимови нормално дека не беше.

Еве ти и 2:2, специјално за тебе.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
РУНИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
2-2
 

Mr. Mojo Risin'

Porka de Majorka
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.497
Поени од реакции
4.354
Goooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll roooneyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
2-2 ajde uste eden
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
АЈДЕЕЕЕЕЕ МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕД АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom