Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.547
Поени од реакции
52.338
Брат мене ми ја направија по нарачка специјално. Нешто како лепенка е ама 1000 евра го платив уопште се нема оштетено. Ако те интересира да се распрашам и да ти пишам само што да ти најавам дека бааги пари кошта.
Е аман бе, од што е правено :D
 
D

dagau

Гостин
Моментално сме побројни од фанови на Барса и Баерн заедно :P За регионалниот со Челси доаѓаме речиси сите админи од Редс, што не сме од Скопје. Сме биле претходно во Ајриш на собиранки па со некој се знаеме, за со другите еве прилика. Се надевам дека 90% од овде ќе бидете и таму. Само што ќе биде тотален хаос уште од старт... :D
 

kjara

Самовилата
Член од
1 март 2007
Мислења
666
Поени од реакции
1.424
девојки (ако има)
Има, едната сум јас а другата девојка е @LiverBird.

Знајте дека имате голем скаузер у Куманово и ке гледам да бидам поактивен на форумов.
:) :love: :vozbud: Кумановци ми се слаба тачка. Такој да си знаеш! Јоште па ако си металац или трансер мисли му ја... :P

Edit: Ја неам реквизити од Ливерпулче ама имам овакво прстенче (види фотос).
$T2eC16d,!)QE9s3HF5H)BRbUFboSig~~60_12.JPG

$_12.JPG

Ај с`г да ве виду! :P
 
Последно уредено:
Член од
17 април 2014
Мислења
23
Поени од реакции
31
Пред све да те пофалу за кумановски (иако имаш некои ситни грешке), ама сс малце повише додир сс кумановски ке се реши тој. :P
Иначе не сам ни металац ни трансер (чуваја господ :D). Шалу се
P.S. реквизити имам доста да не ги набројују :)
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Здраво дечки. Еве уште една девојка на форумов :D
Машала, машала колку се зголеми бројот на Ливерпулциве во последниве неколку дена. :vozbud:
Добредојде во Фан клубот на Ливерпул.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Бреј скаузери и скаузерки на сите страни:)[DOUBLEPOST=1397767051][/DOUBLEPOST]ФБ- одма на виделина ајде :P:P
 
Последно уредено:

BmX

Член од
12 октомври 2010
Мислења
21
Поени од реакции
16
Друг охриѓанец имат на фан клубов или ја имам честа да сум прв?:rolleyes::rolleyes:
 
Член од
9 април 2009
Мислења
3.183
Поени од реакции
3.830
Абе од кај се најдоа олку ЛУЈЏЕ на форумов? :P
Че видите од 11 мај колку членови ќе има тука...
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Друг охриѓанец имат на фан клубов или ја имам честа да сум прв?:rolleyes::rolleyes:
Има/ше. Главниот ни е од Охрид само револуционер стана реши против нас да игра :icon_lol: Значи не си прв ама моментално можи да си единствен. Зависи од тоа како се осеќа професорот :LOL:[DOUBLEPOST=1397768860][/DOUBLEPOST]
Море една ваква в соба да имам нема потреба од фарбање на ѕидовите или не знам што таму.....:icon_lol: Добар реквизит.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom