Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100
Член од
17 април 2014
Мислења
23
Поени од реакции
31
Не брат, ти си како Суарез.... во трепките :P. Мала шала.

Како што ти кажа, има добри скаузери туја.
Брат што правиш ти туј?:) Скаузери су супер. Иначе да ги поздраву за лаку ноќ сс едн оф топик виц (кумановски много јасно):)

Правиле си муабет две кокошке, и една гу прашала другу :
- Ти какви јајца нoсиш ?
- Онија од 5 денара ! А ти ?
- Е ја од 7 денара.
- Ц ц ц ц ц, тамаќарке една, за два денара г'з ке исцепиш ! :vozbud:
 

BmX

Член од
12 октомври 2010
Мислења
21
Поени од реакции
16
Дечки еве гледам хајлајтс Евертон-Палас ..како се тргнати овие со Пјулис по се изгледа поголема пречка и од Челзи ке бидат,се надевам дека до натрпеварот со нас ќе обезбедат сигурен опстанок па немат да игрет мотивирано како претходниве натпревари па ќе ги згазиме во наш стил ...
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Дечки еве гледам хајлајтс Евертон-Палас ..како се тргнати овие со Пјулис по се изгледа поголема пречка и од Челзи ке бидат,се надевам дека до натрпеварот со нас ќе обезбедат сигурен опстанок па немат да игрет мотивирано како претходниве натпревари па ќе ги згазиме во наш стил ...
Непостојат тие. Него зашто бе брате Фланаган си го стаил од толку играчи ?:):)
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Ова се златните денови на нашиот фан клуб момци, уживајте во нив :)

Само едно ми е нејасно, кај се изгуби @superstarpizza, требаше да се жени, сеа на чекор до титула сме, а него нигде го нема :unsure:

Рики пак ти ја избришале меморијата марсовците...
Чекам дете брат....свадбата беше лани.....

А за тука тука сум....само читам ..неам многу време за пишување!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Рики пак ти ја избришале меморијата марсовците...
Чекам дете брат....свадбата беше лани.....

А за тука тука сум....само читам ..неам многу време за пишување!
A se ozeni be?? Dete, a? Ako, braos, braos, neka ti se mnozat! Морееее...сите сме тука, веројатно, ама крај на сите приказни е работава, дури и ја немам време да размислувам за монолозите.

Почнаа на ФБ да ми честитаат титула,незнам како да се понашам прв пат сум во ваква позиција:D:D
Не се кези како блентав...ќе си молчиш, ќе си траеш, у себе ќе гориш и ќе вриеш и на 11 да се чуе експлозија, дури тогаш има некој право да се радува онака боговски. Дотогаш, да не ги урочиме. Се ни оди во прилог, ама сепак на нас останува да доиграме. Уште четири финалиња.!!!!!!
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
1.184
Поени од реакции
1.112
Момци ојдов ја,штета што нема да можам да ја гледам утакмицата :( Очекувам победа и ништо друго (y) Поздрав и се читаме за 5 дена :D
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Rodgers: "We were under pressure for 20mins v City. When you have the biggest wage bill in sport you have to perform well at some stage." :cuc:[DOUBLEPOST=1397742604][/DOUBLEPOST]http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/heads-terms-been-agreed-anfield-6999616
Liverpool FC chairman Tom Werner believes another “important step” has been taken towards expanding Anfield after a legal agreement was signed with Liverpool City Council and Your Housing Group.

The ‘heads of terms’ document paves the way for the proposed £260million scheme to regenerate the Anfield area.

Liverpool FC will next week host a number of exhibitions so that local residents and fans will be able to view their ambitious plans to rebuild the Main Stand and the Anfield Road End.


Чекај сега, Main stand е трибина од каде што е главната камера, или спроти неа?
 
Последно уредено:

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
Од кај вас ли имаше некој цела соба што му беше направена за Ливерпул?
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
Имаше една слика, и во темата за ПЛ знам некој ја постираше. Само дали беше за Ливерпул или Арсенал.[DOUBLEPOST=1397744971][/DOUBLEPOST]Ја најдов :D



@Gojak YNWA ова на ѕидот ти го црташе некој, го лепеше, како е направено? :D
 
Последно уредено:
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Имаше една слика, и во темата за ПЛ знам некој ја постираше. Само дали беше за Ливерпул или Арсенал.
Јас имав обесено 3 знамиња 2 шала, дрес со автограми и уште некои срања....сеа само дресот ми е останат и имам еден плакат, поклон од друштвото, како банер „Форм ис темпорери, клас ис перманент“....

Ама имаше и уште еден друг дечко, дали Декио беше, не ми текнува, исто така цела соба му беше полна со реквизити...
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
Ете бе, читај малце горе :D
Кажал и дека е лепенка. Епа кажи кај да барам @Gojak YNWA
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Ете бе, читај малце горе :D
Кажал и дека е лепенка. Епа кажи кај да барам @Gojak YNWA
Брат мене ми ја направија по нарачка специјално. Нешто како лепенка е ама 1000 евра го платив уопште се нема оштетено. Ако те интересира да се распрашам и да ти пишам само што да ти најавам дека бааги пари кошта.[DOUBLEPOST=1397748270][/DOUBLEPOST]
Ете бе, читај малце горе :D
Кажал и дека е лепенка. Епа кажи кај да барам @Gojak YNWA
Брат мене ми ја направија по нарачка специјално. Нешто како лепенка е ама 1000 евра го платив уопште се нема оштетено. Ако те интересира да се распрашам и да ти пишам само што да ти најавам дека бааги пари кошта.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom