Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
@scouseviking

Јас, @Scouser88 и @kazioX сме админи на LiverpoolFC News Macedonia. Јас, на хејт од добар дел од членовите, сум исто така админ и у затворената група на Macedonian Reds, а и ги хостувам заедничките следења у Кафе Бони заедно со @Peja989, @Scouser88 и еден дечко кој е главен на Редс а не е на форумот, иако ја неам баш некоја функција таму, стаен сум пошто сум редовен али таман ми е да си билдам его со тоа :D
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Мисир, еве го тој што го „нема“ на форум @TvrdokorenMajkoebac
Ќе мора да те банирам следна утакмица :)

П.С. Нови момци, еве ви линк од настанот за регионалниот собир. Атендинг тука и се гледаме во пивница :)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: BmX
Член од
17 април 2014
Мислења
23
Поени од реакции
31
@scouseviking

Јас, @Scouser88 и @kazioX сме админи на LiverpoolFC News Macedonia. Јас, на хејт од добар дел од членовите, сум исто така админ и у затворената група на Macedonian Reds, а и ги хостувам заедничките следења у Кафе Бони заедно со @Peja989, @Scouser88 и еден дечко кој е главен на Редс а не е на форумот, иако ја неам баш некоја функција таму, стаен сум пошто сум редовен али таман ми е да си билдам его со тоа :D
Адни ме и у затворената група. Ја сакам да присуствувам на тие настани. Значи кога ке можам ке присуствувам. Сакам да знам што се дешава меѓу македонските скаузери. Момци и девојки (ако има) мило ми беше што се запознавме. Знајте дека имате голем скаузер у Куманово и ке гледам да бидам поактивен на форумов. Поздрав и отидов да спијам. YNWA
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Мисир, еве го тој што го „нема“ на форум @TvrdokorenMajkoebac
Ќе мора да те банирам следна утакмица :)

П.С. Нови момци, еве ви линк од настанот за регионалниот собир. Атендинг тука и се гледаме во пивница :)
Добро бе, мислев не пишува аман :D

Само на регионалниов не сум стаен као газда. Ego... uploading... 99%... failed. Ај, ај...

:D
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Адни ме и у затворената група. Ја сакам да присуствувам на тие настани. Значи кога ке можам ке присуствувам. Сакам да знам што се дешава меѓу македонските скаузери. Момци и девојки (ако има) мило ми беше што се запознавме. Знајте дека имате голем скаузер у Куманово и ке гледам да бидам поактивен на форумов. Поздрав и отидов да спијам. YNWA

Ааа, чим толку рано си легнуваш, ништо не прајме :D
 
Член од
17 април 2014
Мислења
23
Поени од реакции
31
Не сум ја од типот на Балотели, Адријано, Керол, Клеверли итд :P[DOUBLEPOST=1397693199][/DOUBLEPOST]
Не сум ја од типот на Балотели, Адријано, Керол, Клеверли итд :P
Иначе кој е Бодан од вас? (чисто да знам кој е кој)
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.505
Поени од реакции
62.324
Не сум ја од типот на Балотели, Адријано, Керол, Клеверли итд :P[DOUBLEPOST=1397693199][/DOUBLEPOST]
Иначе кој е Бодан од вас? (чисто да знам кој е кој)
Не брат, ти си како Суарез.... во трепките :P. Мала шала.

Како што ти кажа, има добри скаузери туја.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom