Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Тежок ждреб но не сме без шанси. Сезонава во ЛШ е и повеќе од успешна, па од овде па натаму се за мене е бонус. Од друга страна, треба многу да се внимава во ПЛ, бидејќи од клучно значење за одење во нагорна линија е финиш во топ 4 и сезонава. Па со Сити што биде нека биде.
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Ако не обезбедат топ4, нека се самоубијат сите до еден. Имаат предност, ок распоред, Тотенхем без Кејн месец дена, Челзи умрен, срамота ќе биде ако прокоцкаат ова.
 
Член од
11 март 2015
Мислења
1.117
Поени од реакции
982
Предноста на Сити е само една....што веќе ја имаат обезбедено титулата во ПЛ, па ќе се посветат 100% на ЛШ.
Ние иако сме во пол за ЛШ наредна година, сепак мора да се внимава!
Инаку ќе биде неизвесно, колку сака нека се јаки Сити сепак е 1/4 финале!
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
bas sity trebase be, cista namestalka za da ima 1 englez vo polu finale sigurno posto dekada nanazad englezve se bruka vo ls
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
lionel salah !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Момо не сакам да го дискутирам веќе зошто се е кажано ама Бобииии, леле мајсторе колку добра сезона имаш ти.
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
predlog sostav za so sity

----------------------------------------------------------------karius-----------------------------------------------------------------------


----klajn---------------------gomez---------------------------------------------------van dajk -------------------------robo---------



-------------------------------------------------------------can-----------------------------------------------------------------------------


--------------------------oxleind--------------------------------------------------------lalana-------------------------------------------




------bogot-------------------------------------------bobi-----------------------------------------------------------mane-----------

se na 1 karta ako probame so ovie nekakva si def da igrame izgubvame pred da pocni mecot samo hawi metal totalen presing ke gi ubieme nemaat koj znae kakva odbrana , nz klajn kolku e spremen ali ako e klajn od lanskata sezona e edinsven so mozi da go sopri sane ,i lovren i matip se roboti spori se ni treba brz stoper ja bi i tamu so can imam osekjaj deka 1 000 000 000 pati poubo ke izigra od drvata
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Да, и ќе примат 500000 гола од Сити.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom