Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    99
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.827
Поени од реакции
3.616
Пaзи, гo стaвив пoстoт,истиoт oвoј (скриншoт oд мoј телефoн) вo групaтa и пишaв, Кoјзнaе кoи и кaкви им се oвие "извештaи" и "извoри" декa НЕ Е РЕЛЕВАНТНO oвa (нo и декa не е бaш зa чудење АКO е вистинa)
И пaк НЕКOЈ тукa кaкo нa пример @Scouser88 си сфaќa здрaвo зa гoтoвo (пoшo му oдгoвaрa сo негoвите "убедувaњa" ) :D:tapp:
И сликaтa сo скриншoт oд инстaгрaм сo Шкртел и вифитo истo...бaрем дa се пoмaчеше сaм дa нaјдеш и прoчитaш нештo :)
Ме мрзи :cool:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.316
Поени од реакции
81.967
Jordan Henderson -

''I'd have to say Steven Gerrard has been the biggest influence on my career so far, I watched him when I was younger and to then go and play with him, and train with him every day, was massive for me - it still is.''

Henderson is also very proud of the fact he played and scored in Gerrard's testimonial -

''At the end of the day it's Steven Gerrard's testimonial, so not many people can say that they've scored in that.

''For me, personally, it was a big goal because it meant a lot and that's probably why I celebrated the way I did.''
 

superstarpizza

Конфекционер
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Скоро па сигурно е дека во Јануари ќе имаме нов напаѓач.
Прашањето е само дали ќе бидат Ориги +1 или само Ориги?

Ова што се случува со Стариџ е далеку од мизерија...ова е жално!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom