Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100
Член од
9 април 2009
Мислења
3.183
Поени од реакции
3.830
Идиме за на 11.05. и прослава на титулата. Кои, колку и како незнам, а после незнам ни како че си ојме :D (дали со лазење или нормално) :P

Ја кладов ракијата во замрзиваЧ! :свиркам:
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Чех повреден,Тери исто, Хазард ваљда нема да го ризикува за нас пред реваншот, Ето повреден,Рамирез бан 4 меча..

Се чека недела ајде.
За Рики , Недеља и сви сте ту и потсеча на сречуууууу :D
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Чех повреден,Тери исто, Хазард ваљда нема да го ризикува за нас пред реваншот, Ето повреден,Рамирез бан 4 меча..

Се чека недела ајде.
За Рики , Недеља и сви сте ту и потсеча на сречуууууу :D

Од каде ова? Неможам нигде да најдам офицјална потврда, дај линк ако имаш нешто.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Познат е по далавери, поготово со потрошените пари на Роџерс :)[DOUBLEPOST=1398213793][/DOUBLEPOST]Него, сеа сите нови мислат дека и @Scouser88 го поддржува Роџерс :pos::pos::pos:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Го глеав натправорв, многу беа серизен како да играат финале Карлинг Куп!
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
За банот така прочитав на некоја страна вчера вечер коа се вратив,незнам дали е точно.

@Peja989 а знаеш што е најинтересно што кога дојде немав против,дури и Малком(така му беше никот ваљда) сум го нападнал зашто не го подржува Роџо АЛИ после Ален и после ВБА работите се сменија:) . За оваа година се да се врати у нормала со 1-2 ситни забелешки .
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Па се виде после тоа кола све.. имаше најлош старт у последни 50 години.
Животна лекција, да не носиш заклучоци со вжештена глава :)
Кени освои куп па видовме што ни се случи, Хоџсон играше финале со Фулам во УЕФА па видовме што ни се случи.
Ајде ајде, ќе научиш за во иднина :D
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Животна лекција, да не носиш заклучоци со вжештена глава :)
Кени освои куп па видовме што ни се случи, Хоџсон играше финале со Фулам во УЕФА па видовме што ни се случи.
Ајде ајде, ќе научиш за во иднина :D
Кени сум го подржувал,а на Ходсон не му ни дадов една утакмица фора,одма го засеков:D
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Кени сум го подржувал,а на Ходсон не му ни дадов една утакмица фора,одма го засеков:D
Не ми е тоа муабетот кој си поддржувал а кој не туку дека треба да дадеш време ако гледаш простор за напредок а не ако направил нешто во минатото :)
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Не ми е тоа муабетот кој си поддржувал а кој не туку дека треба да дадеш време ако гледаш простор за напредок а не ако направил нешто во минатото :)
Па не гледав простор за напредок,гледав фрлање 15м на Ален,гледав упропастен последен ден од преоден рок каде цел ден го бркаа Демпси и не го земаа,и гледав прво коло губење 0-3 од ВБА. Мизерна ситуација беше лани,тек од Фебруар-март лани почна да се гледа напредок некој т.е од кога дојдоа Кутињо и Стариџ.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Па не гледав простор за напредок,гледав фрлање 15м на Ален,гледав упропастен последен ден од преоден рок каде цел ден го бркаа Демпси и не го земаа,и гледав прво коло губење 0-3 од ВБА. Мизерна ситуација беше лани,тек од Фебруар-март лани почна да се гледа напредок некој т.е од кога дојдоа Кутињо и Стариџ.
И ти пак ни тогаш не почна да го поддржуваш Роџерс него чекаше 28мо коло од оваа сезона :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom