Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 април 2010
Мислења
491
Поени од реакции
143
ако игра ливерпул на филип 2 против работнички за кого ке навивате? за ливерпул? за работнички?
јас знам дека ке бидам на трибина со навивачи на ливерпул :vozbud:
Многу нормално :vozbud:
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
The first leg of the tie will be played at Anfield on July 29. the second leg will be played the following week.Значи ако играат би се играла на 5ти август
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.157
Поени од реакции
3.875
The first leg of the tie will be played at Anfield on July 29. the second leg will be played the following week.Значи ако играат би се играла на 5ти август
Исто и Тетекс треба да го игра реваншот на 5 август на градски!! И сеа што правиме ?
 
В

Вори

Гостин
Не е можно....Не е можно :vozbud:
У пичку матер......само нека се пласира проклетиот Работнички..........:vozbud::vozbud:

--- надополнето ---



Ама немој стадионот да биде полн со навивачи на Челзи,Јунајтед,Арсенал,Барса,Реал,Интер,Јуве,Милан,Баерн итн

Брат,да ми даваат пари нема да одам да го гледам Ливерпул:)

И да....напред Работнички,секако!
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Исто и Тетекс треба да го игра реваншот на 5 август на градски!! И сеа што правиме ?
Абе кој Тетекс......нека оди по ѓаволите Тетекс....нема да игра
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.157
Поени од реакции
3.875
Абе кој Тетекс......нека оди по ѓаволите Тетекс....нема да игра
По што Работнички ги игра утакмиците на Градски според мене он ке игра на 5 ,а ден порано ке игра Тетекс
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
По што Работнички ги игра утакмиците на Градски според мене он ке игра на 5 ,а ден порано ке игра Тетекс
Не можи да игра ден порано Тетекс, би требало ако е вака, Тетекс да ја игра првата дома.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.157
Поени од реакции
3.875
Не можи да игра ден порано Тетекс, би требало ако е вака, Тетекс да ја игра првата дома.
Ждребката кажа дека Тетекс и Работнички мора реваншите да ги играат дома па затоа ова не смее да се менува,има само едно решение а тоа е Тетекс да игра ден порано:toe:!!Али чек прво нека поминат па ке праиме муабет
 
Член од
5 јуни 2009
Мислења
185
Поени од реакции
2
Лесно ти е тебе ......ако си од Скпоје
ne mi e lesno i mene od Kicevo sum

slabo pisuvam na fan klubov ama ve citam redovno, sekoj den razlicni igraci se povrzuvaat so nas ama dosega nisto poseriozno ama ima vreme da se kupi nekoj dobar igrac.

Torres sigurno nema se oporavi do 5ti ama ke go vidime Steve G :D
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.606
Поени од реакции
10.846
Јас ќе отидам да ги видам ливерпулците од почит спрема еден од најдобрите клубови во англија...се надевам дека барем 2-3ца првотимци ќе играат.
Поздрав
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
ne mi e lesno i mene od Kicevo sum

slabo pisuvam na fan klubov ama ve citam redovno, sekoj den razlicni igraci se povrzuvaat so nas ama dosega nisto poseriozno ama ima vreme da se kupi nekoj dobar igrac.

Torres sigurno nema se oporavi do 5ti ama ke go vidime Steve G :D
Абе со викас....таму ке спиеме ама карти мора да се најдат.....а за засилувања мора одма да се земат....во овие 2 недели мора
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
Коментарот на страната на Ливерпул... Is that the same Mika that sang 'Big Girl You Are Beautiful'? Should be easy enough then.... :pos2::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom