Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.334
Поени од реакции
57.899
Коефициентот за Снајдер во Челзи паднал на 1.60.
Она што беше убава најава за трансфер лето полека се претвора во кошмар...
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
:place: Утре му е роденден! :D
 
M

mercenary

Гостин
Не се нервирај, барем Мунтари ќе остане ако ништо друго.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Брат треба да се дебили ако го дадат Снајдер .... од причина ШТО

Нема да извадат над 35 милиона за него (пошо се дебили)

И

Шо која и замена да ја земеме за него (Пасторе/Гансо/Кака) ке не чини СКОРО исто ако не и ПОВЕЌЕ ...

Е сеа ако му се остави на Кутињо да игра прва постава нон стоп - FINE by ME :)
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.584
Самоубиство е Весли да се продаде, он е играч кој има пред себе уште 5 сезони да ги игра на врвно ниво. Ако го дадат се најголеми кретени, куртони, идиоти, морони итн итн... Ако треба некој да лета тоа е Маикон, незинтересиран е плус и старее веќе така да нека вадат пари од него, а не од Весли.
 
M

mercenary

Гостин
Ако го продадеме, ќе го продадеме зашто сам ќе сака да си оди. Ако сам сака да си оди, неможеме со сила да го држиме.
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.807
Поени од реакции
15.899
Коефициентот за Снајдер во Челзи паднал на 1.60.
Она што беше убава најава за трансфер лето полека се претвора во кошмар...
Од лани не држи кошмарот.
Додуша шампионски тим не се менува, оваа година купот го земавме, изгледа по таа девиза се води Морати:cool:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.508
Од лани не држи кошмарот.
Додуша шампионски тим не се менува, оваа година купот го земавме, изгледа по таа девиза се води Морати:cool:
И понатаму сме шампиони, нели повеќе титули освоивме од Милан :D
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.334
Поени од реакции
57.899
Ако го продадеме, ќе го продадеме зашто сам ќе сака да си оди. Ако сам сака да си оди, неможеме со сила да го држиме.
Тоа стои и сум рекол, за секој играч кој сака да си оди, подобро тоа отколку да не дава максимум на терен.
Мене ме плашат нашиве слепци, дали ќе најдат замена или ќе се избламираат со некој.

За Паласио сме заинтересирани луѓе... човекот е брз и има нецентрализирана плетенка на тилот. По тие две работи е познат. До таму ли дојде...?
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Тоа стои и сум рекол, за секој играч кој сака да си оди, подобро тоа отколку да не дава максимум на терен.
Мене ме плашат нашиве слепци, дали ќе најдат замена или ќе се избламираат со некој.

За Паласио сме заинтересирани луѓе... човекот е брз и има нецентрализирана плетенка на тилот. По тие две работи е познат. До таму ли дојде...?
Дај немој вака реален да си, пишувај нешто оптимистичко. Ако можеш! :giggle:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.334
Поени од реакции
57.899
Дај немој вака реален да си, пишувај нешто оптимистичко. Ако можеш! :giggle:
Денес читав дека размислуваме за трампа Пандев-Паласио, дека коеф за Снајдер во Челзи е 1.60, дека Кака нема никаква намера да дојде во Интер и дека Санчез побарал од репрезентацијата на Чиле да го пуштат да тркне до Барселона заради потпишување договор.

Оптимист сум дека утре ќе има поубави вести од овие и дека новата епизода на GoT ќе биде многу јака, што нема врска со темава ама ме прави да се чувствувам убаво кога ќе помислам на серијата.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.201
Поени од реакции
4.049
Кулирајте бе,ја пробувам да не се замарам со шпекулацииве бидејки 90 посто се лажни!
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Кулирајте бе,ја пробувам да не се замарам со шпекулацииве бидејки 90 посто се лажни!
Исто како за наводното проширување на лигата кое што го трубеше два месеца унапред.:cool:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom