Фан Клуб: Интер

Ако мора да се продаде еден од овие двајца, кого би продале?


  • Вкупно гласачи
    39
  • Гласањето е завршено на .

Джонтра Вохохолта

I`m with the fucking FBI
Член од
20 јули 2020
Мислења
4.219
Поени од реакции
27.893
Стварно чудно и нејасно што Весино стартува откако Чалханоглу и другите везњаци изиграа 5 утакмици за 10 дена а у вторник се игра против Виола.
Останува страшна мистерија.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
26.407
Поени од реакции
47.371
Весино стартува затоа што имаме уморни играчи и натпревар со Фиорентина во вторник.

Значи истиот пост од Џонтра само без непотребниот курч. :kafence:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.392
Поени од реакции
5.958
Има 3 мин фудбал у него во последните 3 години …
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
133
Поени од реакции
290
Стварно чудно и нејасно што Весино стартува откако Чалханоглу и другите везњаци изиграа 5 утакмици за 10 дена а у вторник се игра против Виола.
Останува страшна мистерија.
Не, туку очекував да стартува Видал веќе ако се одмара некој, не дека има поќе од пола сат изиграно во последниве две утакмици, ама сега гледам дека не е ни повикан, знај некој зошто?
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
4.804
Поени од реакции
8.308
Што им е на Аренаспорт што уште го тупат со реклами. Почнат е мечот веќе.
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
133
Поени од реакции
290
Ајде аирлија прва асистенција на Дамфрис, супер пас.
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.568
Поени од реакции
15.364
Не, туку очекував да стартува Видал веќе ако се одмара некој, не дека има поќе од пола сат изиграно во последниве две утакмици, ама сега гледам дека не е ни повикан, знај некој зошто?
повреден е.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
4.979
Поени од реакции
9.339
Со поло маици искочивме на терен :D

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
Автоматски споено мислење:

Нема попроклет клуб од Интер...
 
Последно уредено:

Джонтра Вохохолта

I`m with the fucking FBI
Член од
20 јули 2020
Мислења
4.219
Поени од реакции
27.893
Дамфрис едноставно жнее. Уште малце да се опушти, да не се залетува и да искочи од впечатокот и импресиите за брзо време ќе заборавиме на Хакими.... освен оние што гласаа за да лета Лаутаро.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
4.979
Поени од реакции
9.339
Сеа ако не го стаи Сатриано све ќе му ебам на Инзагино!

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
4.804
Поени од реакции
8.308
Идеален резултат во второ да се пушти Сатријано и сличните. Нека билдаат искуство.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.392
Поени од реакции
5.958
Вака ќе изгледаше и против реал да имавме повеке срека.

Дамфрис , Хакими на стероиди утакмицава брао.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom