Фан Клуб: Интер

Ако мора да се продаде еден од овие двајца, кого би продале?


  • Вкупно гласачи
    39
  • Гласањето е завршено на .

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
4.979
Поени од реакции
9.339
Ок е третиот дрес бе БОГ ДА ЧУВА од народ еј, што вика Урко ко тренд стана да се хејта све од Интер.
Абе урко вика така,не дека не обрукаа кинезите на секое поле...

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 
Член од
7 август 2011
Мислења
3.808
Поени од реакции
6.820
Абе урко вика така,не дека не обрукаа кинезите на секое поле...

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
Откога дојдоа оризарите освоивме серија а и редовно играме лш. Нека продолжат да не брукаат вака, дај боже.
 

Джонтра Вохохолта

I`m with the fucking FBI
Член од
20 јули 2020
Мислења
4.219
Поени од реакции
27.893
Абе урко вика така,не дека не обрукаа кинезите на секое поле...

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
Да да кинезите се криви пошто они им ги дизајнираат дресовите на Најк.
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
2.779
Поени од реакции
4.321
Има некој информации кој ќе стартува вечер? Бастони или?
Исто и за напред, можно е да гледаме Кореа - Лаутаро тандем?
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.392
Поени од реакции
5.958
Според футбал италија Бастони ќе старта , Џеко и Лаутаро напред . Постои исто мала можност за Видал место Турчинот.

Ако тоа се издеси пиши црвен прво полувреме .
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
4.852
Поени од реакции
12.707
Би ни одговарало победа на Шериф. Ма и нерешено е ок. Слабо играат Шахтјор засега.
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
2.779
Поени од реакции
4.321
Вечер мора да ги добиеме Реал.
Едино ме плаши Перо и Дармиан колку ќе можат да затворат по страните.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom