Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .
Член од
6 април 2014
Мислења
4.947
Поени од реакции
6.144
L'UEFA ha deciso che la partita tra Inter-Ludogorets non sarà rinviata, si giocherebbe in campo neutro o a San Siro, ovviamente a porte chiuse.

UEFA has decided that the match between Inter-Ludogorets will not be postponed, it would be played on neutral ground or in San Siro, obviously without supporters.
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.750
Поени од реакции
8.835
Me плаши овај коронавирусот да не се почуствува и во економската состојба на клубот со оглед дека моментално економско харикири му се случва на Кина....здравјето ионака си еба мајката..ќе почнат по дома сите како во изолација да седат
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.750
Поени од реакции
8.835
Vidi go Dzoni pomiren e so faktot deka zdravjeto si ebalo majkata i deka ke ispocrkame site, ama zagrizen e za ekonomskata situacija i idnina na klubot. :pos: Mnogu lud lik zimi se. :D:D
Кој ќе ја спречи епидемијата како што се шири со брзина на светлината?..дедо ми?...ми се одмили и фудбал и све да ти ебам короната да ти ебам
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Кој ќе ја спречи епидемијата како што се шири со брзина на светлината?..дедо ми?...ми се одмили и фудбал и све да ти ебам короната да ти ебам
Вакви мувли ко тебе ни корона нејќе тибам вечниот песимист
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.232
Поени од реакции
41.528
ke ima radi salzburg koja e odlozena, inace ne im bevme u plan.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.895
Поени од реакции
84.267
Требало да одмара Лукаку денеска, не знам зашто Конте го форсира во секој меч..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom