Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.185
Поени од реакции
4.005
Баерн слабо игра со Италјански според мене,лани со судии ги поминаа Фиорентина а сега со Рома изгубија во Рим 3-2(во групи)! Значи во Италија играат доста слабо,затоа очекувам минимална победа!
 
M

mercenary

Гостин


Еве што вика мојава FIFA за вечерашниов дуел.. : )))
Значи ќе има пресврт, 2 у 1... пробајте у кладилница за мин. уплата, може ќе фатите. :)
Ќе бидам задоволен и со ваква победа, со било каква... таму нема да изгубиме. : )
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Снајдер ќе биде вечер man of the match :)
Ќе тепаме лагано 2-0,само на Ето ако му биде вечерта,т.е да биде расположен за кршење кичми и шутот да му е наштелуван...
Одбранава наша каде каде подобра е од одбраната на Баерн,на Баерн моментално е налик швицарско сирење,средниов ред ни наш да работи вечер како што треба,да не им се даде да мрднат на Робен и Рибери,тепаме 90% :)
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941


Не ме прашувајте од кај ми е сликава (print screen), зошто го гледам натпреваров од вечер сега. Ќе ви кажам после како ќе заврши на крај. :wink:
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Вечер искрено очекувам победа,така лесни ние на домашен терен не губиме.Е сеа незнам само дали би му дал шанса Лео на Карја или на Деки,и овој Карја ми се свига како играч поубава офанзива мислам имаме со него.А за нападот незнам,нека му даде шанса на Гоче ако ја оплеска прво полувреме напоље ....

П.С И стварно замислете вечер Пандев ја решава,ке ни го спушти на сите за критиките ... :helou:
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311


Не ме прашувајте од кај ми е сликава (print screen), зошто го гледам натпреваров од вечер сега. Ќе ви кажам после како ќе заврши на крај. :wink:
ова е /\
мислам дека ова ни е најквалитетниот состав што го имаме на располагање.. одлична формација... утакмицава ќе биде со многу тактизирања... од 0 до 1 гол !!!!!!
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.255
Поени од реакции
2.241
FORZAAAAA! Мора да победиме вечерва, мора! Баварците ги гледам малку ко подисплашени ми се! Мора да ја искористиме предноста на домашен терен и повторно по којзнае кој пат ние да ја одбраниме честа на Италија во еврокуповите, другиве лешинари во лигата нека корнат коси од љубомора!
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.442
Поени од реакции
5.399
Напред Интер, згазите ги швабите... со вас е Милано :icon_lol:
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Напред ИНТЕР !!!!!!!!!!!!!! Да ги парчосате овие закочениве Баварциве многу во облаци се кренати
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
1.046
Поени од реакции
35
заебанција настрана
одете вкладилница и играјте 2ка
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Ако вечер одбранава наша не прими гол а притоа победиме со било каков резултат во нивна чест(чест на одбраната) праам исти фриз како на Лусио па нек пукнат душманите.! Forza Inter!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom