Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Avstiecot ni stigna vo Primavera, sea i drugiot se ceka ili Januari ili Juni.

Kastinjos neka ne brza za da dojde, ke sedi rezerva na Milito, Pandev, Eto, a i ne veruvam deka e material za prv tim.

Dobra rabota sto se vraka Kutinjo, da vidime kakov ke bide pod vodstvoto na Leo.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.204
Поени од реакции
2.199
Сакам 3-ца фудбалери да дојдат кај нас
1. Гансо - дефинитивно еден од најдобрите бразилски таленти или еден од најдобрите талети во светот.
2. Адам Џонсон - знае да направи од ништо нешто, знае и страничен и цетрален да игра во средина.
3. Алексис Санчез - не сум го следел и незнам како игра во Удинезе ама сум го гледал за репрезентација како игра и ми се допадна.

Гасно ми е No1Стандард се вика не стандарт....
Моја грешка, фала за поправката
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
27.769
Поени од реакции
34.096
Добра вест за нас, агентот на Мунтари за Скај Спорт во Англија потврдил дека најверојатно до вторник ќе постигнат договор за премин на Мунтари во Сандерленд, екипа која деновиве го шитна Бент во Вила за 24м евра па дел од парите ќе ги дадат за Мунтари ( ooh God ), башка таму му е и другарчето од репрезентацијата, Асамоа Гијан кој пред некој ден го викаше да му се придружи во Сандерленд.
Сега за сега цена не се спомнува, пред некој ден пишав тука дека се шпекулира за цена од 12м евра али искрено, дур не видам не верувам во тоа, не верувам дека постои тим кој би дал толку пари за Суљо.
 

D-r-ot

од аНбуланта
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.359
Поени од реакции
939
Инаку Бенитез сакал назад во Премиер лигата, сакал високо пласиран тим со големи амбиции, и нештедливи газди :)
на овој Вардар да му го дадеме ќе го кутне до 3 лига :)
Нека седи невработен, зошто ако отиде во некој друг клуб го изгубивме Бене. :)
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Како сте пријатели Интеристи?Какво е времето во Милано?
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
5.752
Поени од реакции
1.601
Добра вест за нас, агентот на Мунтари за Скај Спорт во Англија потврдил дека најверојатно до вторник ќе постигнат договор за премин на Мунтари во Сандерленд, екипа која деновиве го шитна Бент во Вила за 24м евра па дел од парите ќе ги дадат за Мунтари ( ooh God ), башка таму му е и другарчето од репрезентацијата, Асамоа Гијан кој пред некој ден го викаше да му се придружи во Сандерленд.
Сега за сега цена не се спомнува, пред некој ден пишав тука дека се шпекулира за цена од 12м евра али искрено, дур не видам не верувам во тоа, не верувам дека постои тим кој би дал толку пари за Суљо.
Не ги потценувај можностите на Суљо:tv:
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Така е.Затоплува во Милано!Прогозата за времето утре,се разбира во Милано ќе ја објавам утре во 12 часот!
Не се дише во Милано,премногу е топло!
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Како сте пријатели Интеристи?Какво е времето во Милано?
Супер сме богами, голи се шетаме по надвор од што е затоплено. Ти пријателе Васко како си? Затоплен си или уште ти се затоплува?
 

D-r-ot

од аНбуланта
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.359
Поени од реакции
939
Така е.Затоплува во Милано!Прогозата за времето утре,се разбира во Милано ќе ја објавам утре во 12 часот!
Не се дише во Милано,премногу е топло!
Васко отварај прозорец, се загушивме од топлово. :)
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Супер сме богами, голи се шетаме по надвор од што е затоплено. Ти пријателе Васко како си? Затоплен си или уште ти се затоплува?
Уште не сум затоплен како што сакам,ама морам да признам дека температурите растат.
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Супер сме богами, голи се шетаме по надвор од што е затоплено. Ти пријателе Васко како си? Затоплен си или уште ти се затоплува?
Уште не сум затоплен како што сакам,ама морам да признам дека температурите растат.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom