Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.204
Поени од реакции
2.199
Кварезма не се снајде кај нас тоа е факт,он не е за во голем тим се виде убаво!Во Бешикташ оваа година мн добро почна,па се повреди и сеа ке видмиме како ке тера али несомнено он им е еден од најдобрите играчи таму!
И во Порто беше еден од најважните играчи тогаш. Да не е за во голем клуб, но требаше да добие повеќе шанса
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
И во недела имаме сигурна победа во Удине! Денес одиграа дури 120 минути, не можеа да стојат на нозе Гуардадо, Кода, Инлер, Денис, па на крај и изгубија, испаднаа од купот така да мотивацијата ќе им е минимална, исцрпеноста максимална! Мора да се искористи оваа шанса!

Само едно се думам, да не не казнат од светската метеоролошка организација поради оваа нагла промена на температурата?!? А Васко? Нема да почнат да се топат глечерите по Артик, Антартик?
Не верувам да се топат пошто далеку се од Милано и имаат "симпатии" кон ИНТЕР!
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.204
Поени од реакции
2.199
Наставничката: Васко што сакаш да бидеш кога ќе пораснеш?
Васко: Метеоролог наставничке

:pos:
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Наставничката: Васко што сакаш да бидеш кога ќе пораснеш?
Васко: Метеоролог наставничке
Не метеролог,туку специјале метеролог кој моментално се шета со шорцеви,чунки ЗАТОПЛУВА во МИЛАНО!
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
Мухахахахах!!! ЅвеРР!!!! Уште еднаш ке кажам ВАСКО ЗА ПРЕЗИДЕНТ!!!!
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.204
Поени од реакции
2.199
Морганти ќе суди со Удинезе
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.637
Поени од реакции
15.505
Кварезма не се снајде кај нас тоа е факт,он не е за во голем тим се виде убаво!Во Бешикташ оваа година мн добро почна,па се повреди и сеа ке видмиме како ке тера али несомнено он им е еден од најдобрите играчи таму!
100 пати е праен овој муабет за Кварезма, човекот немаше шанса да се докажи во Интер, а дека не е за голем клуб мислите си...
За Санчез во Интер, додека не видам сликан со дресот на некоја си прес конференција ништо не е за верување.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
27.048
Поени од реакции
51.015
100 пати е праен овој муабет за Кварезма, човекот немаше шанса да се докажи во Интер, а дека не е за голем клуб мислите си...
За Санчез во Интер, додека не видам сликан со дресот на некоја си прес конференција ништо не е за верување.
100 пати е праен муабетот и 100 пати е кажано дека Кварезма имаше шанса во Барселона, во Интер и во Челзи. Колку му треба за да покаже дека е голем играч? Имавме играчи кои без тренинг влетаа во екипа и играа добро, а Кварезма одигра една-две добри утакмици и останатото беше бламажа... ЈБГ и мене ми е криво ама не му е крив ни Интер ни другите клубови, до него си е.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.204
Поени од реакции
2.199
Во 2000-та или 2002-та Кварезма и К.Роналдо биле на проба во Барса и овие од Барса го избрале Кварезма зошто бил поталентиран, а Роналдо немал талент. Можеби една од нивните најголеми грешки.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Во 2000-та или 2002-та Кварезма и К.Роналдо биле на проба во Барса и овие од Барса го избрале Кварезма зошто бил поталентиран, а Роналдо немал талент. Можеби една од нивните најголеми грешки.
Сериозно ова ? :pos:
 

HH9

Il Padrino
Член од
23 септември 2010
Мислења
53
Поени од реакции
5
Во 2000-та или 2002-та Кварезма и К.Роналдо биле на проба во Барса и овие од Барса го избрале Кварезма зошто бил поталентиран, а Роналдо немал талент. Можеби една од нивните најголеми грешки.
Друже дезинформација ти е ова :) Иначе многумина незнаат,Роналдо и Кварезма у 2003та играа на стадионот у Чаир..Македонија-Португалија У21
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom