Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
27.769
Поени од реакции
34.096
Бар ке имаа алтернатива и за нападот Ф.А, ова е прв случај Интер да нема НИКАКВА алтернатива на клупата за нападот, бар колку што знам јас, ако вие памтите некој ваков случај слободно споделете го.
Ебате, и Мансини капут со мускуливе, ма не да е очигледно, преочигледно е на кое место лежи проблемов тука ...
 

D-r-ot

од аНбуланта
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.359
Поени од реакции
939
Знам на што мислеше, но и со Мансини клупата ќе беше за жалење, тоа сакав да ти кажам. :wink:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Момци, ќе се игра фудбал во балон, сабота или не?

Кажувајте дур не сум се повредил.
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
27.769
Поени од реакции
34.096
Па кога подобро ке размислам, и со Балотели, Ранокија, Монтоливо, Сантон, Коутињо, Вивијано, Мота ..... и Бентиез, пак, клупата ке беше за жалење.
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.235
Поени од реакции
2.230
Нема пренос ни на канал 5 ни на канал 5+!!!!!

Ах, Бенитез, Бенитез....
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.457
Поени од реакции
11.906
сакам да тепаме ама со некој смрден гол, поточно автогол, и да имаме смрдена игра(како онаа досега) и на морати да му скурчи.
во овој случај фаќаме на спортска а келнерот си оди. сите среќни и задоволни.

да, и ја паднав на арсенал, и сите луѓе што ги сретнав денеска ми се пожалија на истото.
Хахахаха :zver:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.104
Поени од реакции
15.044
Screw him, he was weak... :pos:
Биг Банг, генијалецот од Кореја :pos:
Да, да, на тоа и помислив, само не ми текнуваше од кој филм беше :pos:

Benitez and when no Inter. Mario Sconcerti, Corriere della Sera, analyzes the situation by giving the majority of the blame on injuries.
"As long as Benitez's team had won. Well and well in the Champions league, ten points from their first four games. They played together again Sneijder-Pandev-Eto 'o Milito, Cambiasso and Stankovic were midfielders. There were Samuel and Chivu . Then it all happened. And the injuries are always on behalf of those trains, "writes noted journalist.

If a fault Benitez has it, according to an editorialist for the Corriere - is that of not having been able to handle the emergency.
Mourinho would have called the city to collect, it would have chased and beaten the fate that he was beaten. Benitez is not so universal is not a magician. Craftsman Benitez is a little thing after little thing. But in the end, many things. His game is based on a complex use of the wings. At Inter has not really found a single one. His model is Kuyt, a wing of experience, imagination and effort. He has not been taken neither Kuyt nor anyone else. He was told that there were Biabiany and Coutinho, young players of quality, but no weight ... tactical. "
^I am just a messenger, don't kill me:toe:
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.522
Поени од реакции
2.340
Дајте бе стрииииииим....овај на vShare ne mi go otvara...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom