Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Значи вака момци..

Уште еднаш да се направи список за тие кој играат во Четврток за сигурно да имаме 12 души. Да се воспостави контакт со сите на листата за да го потврдат нивното присуство, најкасно нека се пријават до утре до 12 саат.Дека стално некој одјебуе во 5 до 12 така да што си е сигурно .сигурно си е :)
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.412
Поени од реакции
6.556
Значи четврток во 15 часот собирање на рекорд/железничка и тргање во 15 и 15 накај балонот,ако на повеќето не им одговара рекорд тогаш можеме и на железничка мене не ми смета! Иначе мислам дека и на Занети - Велес ке му одговара на железничка бидејки ваљда со воз ке доаѓа,ај нека кажат другите дали им одговара на железничка мене сеедно ми е!
мене сеедно ми е кај ќе се чекаме/
ако одам на предавање, со 22 ќе се вратам на железничка, мине и пред рекорд.
ако не одам на предавање таман у 2 ќе тргнам од велес у 3 ќе бидам у ск на железничка.
другарчево мое студент е у ск, на машински, исто со 22 ќе дојде накај збирното место, ќе му дадам ја упатства како да дојде.
И шо праиме со дресови? ја со црно син ќе играм, оти белиот ми е тој на ибра, а не се чувствуам идиотски у последно време :)
п.с. ЛЕЛЕЕЕЕЕ телма биланезка телевизијаааа :)
 
M

mercenary

Гостин
Значи вака момци..

Уште еднаш да се направи список за тие кој играат во Четврток за сигурно да имаме 12 души. Да се воспостави контакт со сите на листата за да го потврдат нивното присуство, најкасно нека се пријават до утре до 12 саат.Дека стално некој одјебуе во 5 до 12 така да што си е сигурно .сигурно си е :)
Еве го списокот..

1.Штрафценегер
2.Бенеамата
3.Адриано
4.Кире
5.Д Грејт
6.Аки
7.Илијаико
8.Занети
9.Ице
10.Аце-Нераѕури
11.Снајдер
12.Роси
13.Другарот на Занети

Некои сега ќе ги обојам зашто денеска потврдија присуство т.е не кажаа дека нема да доаѓаат..ај и другите уште еднаш нека потврдат.. ;)

Значи во Четврток,балонот во Чаир,од 16:00 до 17:00...

Ако има уште некој што мисли да доаѓа а не е на списоков,нека каже да го ставам...


А и кога сите ќе потврдат присуство,можеме уште сега да се поделиме..и да најдеме 2 голмани..1 е Роси а другиот?:S
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
Ја ке си го зеам најновиот од Интер,од Пандев! Пожелно е сите да дојдат со дресови да се знае кој е кој,иначе ваљда има таму маркери па едни ке мораат да носат бидејки 90 посто ке бидеме во дресови и тешко ке се препознаваме! Иначе до сега мислам дека сме 12 души најмалце,ако отпадне некој нека пише порано за да знаеме!
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Јас ке викнам едно голманче ако не е проблем,го прашав денес и рече дека ако нема голмани ке брани,ако сакате ке го викнам? :toe:

П.С Потврдувам и јас за во четврток ...
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.747
Поени од реакции
44.062
Mногу сте бе, рачунајте дека нема гарант у 4 да почнете, малце да пошутирате па да се договорите кој против кој и слично, а за саат време со толку луѓе тиња, шо не договоривте дупли термин, и полувреме да имате. :))
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Момци во 15 и 40 најкасно да бидеме во Чаир за да се собереме и да се договориме кој со кој ке игра,, иначе Син ке дојдеш ти да ни бидеш мурињо или ке треба Деко да го викам? :D
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.747
Поени од реакции
44.062
Викни го Деко, и онака моментално Рафа е тренер а не Мур, поприлагодно е мислам он да дојде ...
Него, би дошол верујте али на предавање сум од 5 така да ич не ми е погоден терминов, нареден пат гарант доаѓам, во случај редовно да терате.
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Епа добро момци,15-40 најкасно пред балонот да се собереме сите,и ке го прашам уште еднаш другарчето за бранење,па ке ви кажам до утре што како ... :toe:
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
Потврдувам и јас, обоен сум веќе! Значи сега се чекаме кај железничка - колку саат?!?

Инаку јас ќе играм во Интер фанс маица, немам тука ни еден дрес, ми останаа 2та дома!

п.с. А фудбал од таму даваат или треба да си носиме?
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
Потврдувам и јас, обоен сум веќе! Значи сега се чекаме кај железничка - колку саат?!?

Инаку јас ќе играм во Интер фанс маица, немам тука ни еден дрес, ми останаа 2та дома!

п.с. А фудбал од таму даваат или треба да си носиме?
Де бе друже првпат играш ли во балон,секад фудбал давале од таму! Иначе 15 часот на железничка биди,сигурно ке не познаеш ке видиш група луѓе со дресови и шалови!
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.508
Поени од реакции
58.926
Дај одиграјте ја проклетата утакмица 10 страни наназад кога и да кликнам само тоа... аман... :nerv:
Не мислам стварно... :)
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
1.026
Поени од реакции
682
Само вардите да не се повредите за дербиво во недела :pos2:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Туку за ова фудбалов што играме сакав да прашам нешто... да организираме една утакмица во Прилеп на пример за да можат дечките ван Ск да ни се приклучат :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom