Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Снајдер ќе потпише нов договор со Интер (наскоро)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.748
Поени од реакции
44.062
Менувај статијава, Моџи нашол втора мајка :)
link
Нема што да менувам, овие сите разговори уште у Март и беа познати на јавноста, со тоа што оној од статијата беше најважниот, е сега кога експертот тоа го негираше, се свртеа на овој првичен разговор а оној првиот, мајката на сите разговори го баталија, демек сега не бил толку важен а тогаш го најавуваа ко голем бум, и самите знаете на форумов што пишуваа, викаа, чекајте наредна недела да дојде, нештата ке се сменат со оној клучен доказ ...
На крајот Моџи пак се поебува со тоа што демек успеал да докаже дека Факети сепак имал разговори со лица од федерацијата ( тоа му било и целта ), што е апсурдно бидејќи, ко што пишува и у статијата Морати сам го има кажано тоа во 2006, дека Интер редовно си контактирале со нив ...
Koга fcinter1908 односно Рекалкати ова вчера го претстави на јавноста, беше едно мало текстче и на крајот заврши со Non servono francamente ulteriori commenti..., во превод, искрено, ова не заслужува понатамошни коментари ( со што и се согласувам ).
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.748
Поени од реакции
44.062
Жити се овој само немојте,овој ако е талент ја сум К.Роналдо! Во Барса со толку квалитетни играчи неможе да се снајде а не па кај нас,сум го гледал многу пати и ич не ми се допаѓа како игра!
Не го гледаше лани, кога на крај од сезона го седна Ибра на клупа и кинеше во клучните мечеви во завршницата од сезоната ...
Не верувам дека некад ке дојде у Интер, али станува збор за одличен играч кој во моментов е надвод од форма, ко и Милито.
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Интересна прогноза имаат од Football Italia за мечот со Каљари...

Побарајте ја ТУКА, некаде на крајот на текстот...

Се надевам грешат :)
 
P

PewDiePie

Гостин
Не го гледаше лани, кога на крај од сезона го седна Ибра на клупа и кинеше во клучните мечеви во завршницата од сезоната ...
Еј син дај бе,you know better.......

Гвардиола го седна Ибра на клупа,итоа заради лични не согласувања а не Бојан дека е нешто посебно,а и бога ми со таков Меси од минатата година секој ќе решава утакмици.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.748
Поени од реакции
44.062
Еј син дај бе,you know better.......

Гвардиола го седна Ибра на клупа,итоа заради лични не согласувања а не Бојан дека е нешто посебно,а и бога ми со таков Меси од минатата година секој ќе решава утакмици.
Гвардиола го седна зашто беше очаен у вториот дел од сезоната, поготово во дуелите со Интер каде во 2 меча имаше 0 удари кон гол што е тежок резил, али Бојан ја оправда довербата со супер игри, односно, го правеше она што Ибра не можеше да го прави во тој дел од годината, постигнуваше голови.
Нејсе и тоа, муабетот ми е дека Бојан е супер играч со огромен потенцијал али проблемот е што веќе 2 години е со статус на џокер од клупа па незнам колку долго ке го издржи тој третман од тимот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom