Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.884
Поени од реакции
23.256
Поголеми потрчковци немам видено од навивачиве на Интер вие не пратите фудбал вие пратите политка.. дај молимте Ух да.. а извадивте членски пасоши пошто.. Мафијашон ви бараше и пасоши.. ххахаххаха па сега слушам биле револтирани навивачите на Интер.. хахахха


Што сакаше да каже авторот со ова дело ??
Или твориш апстрактна уметност ???

@Ј Занети

.!. :)
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.508
Поени од реакции
58.926
Марли, само да видиш дека не е до нас, овие новиве влагаат на форум и одма почнуваат расправии... со тебе :pos:
 

HH9

Il Padrino
Член од
23 септември 2010
Мислења
53
Поени од реакции
5
Omar, Student, 22, Inter fan: "Inter don't need Kaka. We have Sneijder. He [Kaka] would be useless in Rafael Benitez's playing scheme. Let him got to Milan, that way they can play with 11 forwards."

:pos2:

Интересна статија на гоал.цом со коментари на ББиланисти и наши,кај треба кака да продолжи,интересно е тоа што мислам дека ни ваму ни таму го неќат :toe:
 
M

mercenary

Гостин
Уште саат ипол до Бразил - Иран.Нападот на Бразил ќе го предводат Кутињо и 2цата биланези. shades.gif
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.884
Поени од реакции
23.256
Omar, Student, 22, Inter fan: "Inter don't need Kaka. We have Sneijder. He [Kaka] would be useless in Rafael Benitez's playing scheme. Let him got to Milan, that way they can play with 11 forwards."

:pos2:

Интересна статија на гоал.цом со коментари на ББиланисти и наши,кај треба кака да продолжи,интересно е тоа што мислам дека ни ваму ни таму го неќат :toe:

Незнам за вас или за другиве кај нас у фан клуб, али ја лично не го сакам у Милан!
Прво заради повредите нормално.
Второ нема Хозе таке лесно да се отараси од него, значи Кака ќе вреди некаде околу 25-35 мил евра , ако се укључи и Сити туе можда и појќе
Трето за тој кеш Хамшик за вас и Пасторе за нас се далеку подобри решениа !
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.748
Поени од реакции
44.063
Kako изигра ?
p.s. Flop of the Match e на гоал.цом :tv:
Ја па незнам од каде он у националниов тим, ич не ми е јасно, никаква логика нема. :)
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.884
Поени од реакции
23.256
Kako изигра ?
p.s. Flop of the Match e на гоал.цом :tv:
Ја па незнам од каде он у националниов тим, ич не ми е јасно, никаква логика нема. :)


Флоп според фановите, според гол.ком пишуе will be announced shortly!
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.748
Поени од реакции
44.063
Нема везе, пак не ми е јасно од кога ова котле месо заслужило да игра за Бразил, налед што е грд талент и што има страшен потенцијал, ама каде бе у прв тим на таква селекција ебаго ...
Вака се поебуваат играчиве, и медиуми ( и во италија и во бразил ) и поранешни играчи од Бразил ( мада и Роналдињо го фалеше ) на к*р му се обесија, еден тон притисок му качија на грб а кутриов уште не обезбедил ни првотимски статус, му треба добра година па и две уз 5 до 10 кила на него и неколку сантими плус у висина уз искуство така да стварно иритира неговово експонирање сега и буквално ништо добро не може да му донесе.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Kako изигра ?
p.s. Flop of the Match e на гоал.цом :tv:
Ја па незнам од каде он у националниов тим, ич не ми е јасно, никаква логика нема. :)
Зарем се сомнева некој у моите способности :)

Иначе ништо чудно да го дели првото место со Робињо. Ај од Кутињо не може да се очекува којзнае што, али Робињо беше такоџе многу лош.

Инаку Syn, не беше првиот тим на Бразил, со многу промени беше тимот а Дани Алвеш даде ненормално добар гол од слободен. Не ја гледав цела утакмица, зашто Кутињо само првото го играше(не го видов на почеток од второ), и за тоа што го изигра многу лошо. Пак пробуваше со некои шутеви од агол на шеснаесетник и сите отидоа 10 метри над гол.
Не е до притисокот, не е он за таа позиција, а и немаше поддршка од соиграчите.
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.413
Поени од реакции
6.557
дечки одете на фејсбук оставете ја темата да мирува....


мали деца абе, само постови да се билдало ..... :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom