Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 август 2007
Мислења
3.577
Поени од реакции
2.560
Море кој кобник сум, Камерун губа 2-1.
Упс, три биле..
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.159
Поени од реакции
3.877
Конечно го пуштиле форумов:vozbud:,вчера показавеме кој е најак во италија и кој ке биде пак шампион на италија:toe:,иначе јас мислам од сеа следните натпревари да играме со 10 играчи барем да биде поинтересно:toe:,до 10 ги убивме е не па со 11 каде ке незанеа кај им е главата:toe:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.313
Поени од реакции
57.759

Оти бе мене не ме гушкате, еј...!? :back:





Педери... :pipi:
 
P

pepito*

Гостин
Скокав од радост Пандев кога го даде голот, докажавте дека сте најдобри во Италија, па и со 10 играчи:smir:
 
M

mercenary

Гостин
Честички,честички...Перфекција....
Сите одиграа перфекно(скоро сите).
Неможев ни да замислам за ваква игра.



Ова ми остави впечаток:
Кога излезе Мунтари се израдува,се избацува со сите,сите му честитаа,среќен беше што одигра добро.

define добро-не доби црвен,не си даде автогол
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Edvaj cekam da dojde 24ti i da im ja dupneme glavata na ovie picki od inter .....!!!!FORCA MILAN !!!!!!:drk::drk::drk::drk:
Е тек сега интер ќе го јаде....Бидете сигурни во тоа...А и во Лондон ќе го изеде дебело
Од нас ќе го јадат 100%, ама нешто не сум убеден дека вие можете да ги поминете, незнам може само така ја осеќам, ама до сеа не сум се излажал.
Од нас дупло од јуве ќе го јадат.
dimitaar
Инаку очекувам да им се одмазидме по поразот од 4-0 ...


Форза Милан !
_Vlatko_
одмазда за поразот од 2ро коло...Милан:smir:
Аууууууууу, колку беа оптимисти, не ми се веруват. Ама тоа беше заради најдобриот мадафакар во светот, шо направил партали, шо се вратил во старата форма и што уште не, РОНАЛДИЊО!

Ќе го забораев ова за малце, најакото нешо после натпреваров, замалев од смеење...
Вчера беше оштетен Милан и само Милан-КРАЈ!!
И така. :vozbud::vozbud::vozbud:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.313
Поени од реакции
57.759
Корекшн!....

И со 9!:tv:
И со 7, според Жозе. Ма да ја мислам дека го фати малку еуфорија кога изјави дека Интер и со 7 играчи ќе победел. Мислам дека со 7 ќе ни извадеа нерешено. Со 8 веќе е друга приказна.
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Феноменално чуство кое не се доживува секогаш. Се чуствувам како да се родив повторно.......... Но моментот кога режисерот едноставно не го испушташе од вид Македонското Знаме......бев и на небо и на земја се стопив како дете пред фрижидер за сладолед, едноставно чин пред свршување!ligi

Знаев дека вакво нешто ке се случи, знаев дека Пандев може да го направи ова, но не знаев дека ке имам напад на такви чуства кои одамна не сум ги доживеал!
 
M

Mario Gómez

Гостин
И мене ми е криво шо небеше форумот синојка, Пандев ѕвер ме мрзи да пишам друго, Билан лузери најголеми, само подароци добиваат од судииве. И то, Пандев си игра и понатаму, Ето џабе се враќа.

И во чест од Пандев, Marley ќе носи аватар од Интер 2 недели.:back:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom