Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Ibracadabra

Волшебник
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.299
Поени од реакции
65
Некој од поупатените да го прокоментира текстов...Ме интересира дали некој е запознат со детали околу договорт што Мурињо го има со Интер...и колку има вистина во текстот....
Ќе се молат сите неутрални фанови кои пишуваат на фан клубов да не замараат премногу со информации за трансфери и договори во пресрет на натпреварот вечер! Благодариме! :smir:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.216
Поени од реакции
41.344
Ќе се молат сите неутрални фанови кои пишуваат на фан клубов да не замараат премногу со информации за трансфери и договори во пресрет на натпреварот вечер! Благодариме! :smir:
Markus е фан на Интер, а и на темиве може да се пишува било што во врска со Интер, се знае со кои работи не треба да се замара и трола на истите .
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ќе се молат сите неутрални фанови кои пишуваат на фан клубов да не замараат премногу со информации за трансфери и договори во пресрет на натпреварот вечер! Благодариме! :smir:
Какви се тие неутрални фанови?
....а муабетот за трансферот има секаква врска со вечерашниот натпревар(на психолошки план)....
 

Ibracadabra

Волшебник
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.299
Поени од реакции
65
Какви се тие неутрални фанови?
....а муабетот за трансферот има секаква врска со вечерашниот натпревар(на психолошки план)....
Муабетот за трансферот е чиста шпекулација која беше пласирана во весниците мислам пред 3-4 дена! Ако почнам јас овде да ги постирам сите такви цел ден нема да завршиме со објаснување! И наместо да зборуваме на тема состав за вечер, ние ќе зборуваме за договорот на Мурињо, Адриано на позајмица во Сао Паоло, Балотели суспендиран, Камбиасо како централен дефанзивец.. и тако даље!
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Муабетот за трансферот е чиста шпекулација која беше пласирана во весниците мислам пред 3-4 дена! Ако почнам јас овде да ги постирам сите такви цел ден нема да завршиме со објаснување! И наместо да зборуваме на тема состав за вечер, ние ќе зборуваме за договорот на Мурињо, Адриано на позајмица во Сао Паоло, Балотели суспендиран, Камбиасо како централен дефанзивец.. и тако даље!
Диши..не се нервирај...не си единствениот што го чека натпреварот со нетрпение...
 

Ibracadabra

Волшебник
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.299
Поени од реакции
65
Диши..не се нервирај...не си единствениот што го чека натпреварот со нетрпение...
Има разлика меѓу мене и останатите Интеристи.. сите го чекаат почетокот, јас го чекам крајот на натпреварот..
Ако победиме ќе направам р'шум на фан клуб Манчестер!
Ако изгубиме ќе пцујам по се што се движи наоколу на форумов!
Има разлика..
 

Cthulhu^

your neighbourhood weirdo
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.382
Поени од реакции
1.857
Извинете шо замарам, али изглеа ДО ТОЛКУ не го знам италијанскиов јазик, пошо на gazzetta.it ко да прочитав и разбрав дека е повреден Самуел... Damn it, мора да го научам јазиков веќе еднаш:)
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.010
Поени од реакции
1.122
Ибра и Мурињо може да заминат во Реал...

Мислам дека им се досади да пишат за играчи кои доаѓаат, па почнаа нашите да ги продаваат :)

Но тоа што е поважно...
Вечерва не очекува многу тешко гостување на Одл Трафорд. Се надевам на едно добро издание на Интер и одиме во наредната фаза!
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ако победиме ќе направам р'шум на фан клуб Манчестер!
Ако изгубиме ќе пцујам по се што се движи наоколу на форумов!
А ако направиш било што од ова шо рече дека ќе напрајш, јас ти ветувам дека ќе одмориш од форум, експресно.
 

Ibracadabra

Волшебник
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.299
Поени од реакции
65
А ако направиш било што од ова шо рече дека ќе напрајш, јас ти ветувам дека ќе одмориш од форум, експресно.
Ова е закана? Нели е ова демократија, слобода на говорот, право на избор на начин на изразување? :smir:

П.С. :oeoeoe:
 
Член од
27 февруари 2009
Мислења
1
Поени од реакции
4
Teпаме вечер нема назад!!! Поздрав момци Интернисти од Велес!!! FORZA INTER!!:helou:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ова е закана? Нели е ова демократија, слобода на говорот, право на начин на изразување? :smir:

П.С. :oeoeoe:
Со 24 години, би требало да знаеш дека секој има право на слободно изразување и творење, доколку не му смета на другиот и не ги крши законите (во случајов правилата)

Значи ако видам провокации на туѓ фан клуб, или пцовки кон членови, си свршил работа. :)

Продолжете со дискусија за Интер.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ако отиде Златан од шампионски тим во тим кој што го срка 4 - 0 од просечна екипа како Ливерпул (без навреда) благодарение на нивниот голман кој што спаси 5-6 100% шанси ... Алал да му е ...

За вечерашниот меч јас мислам дека мур ќе настапи со 4-3-3 формација со ибра балотели и мансини како навална линија а во средина МОРА да го стави Виериа ... МОРА ... Типот стално играл добро против манчестер .... И Камбиасо,Мунтари и Занети...


Не коментирам за последната четворка зашто ни на крај памет не знам со што ќе излезе мур ... од тие сигурен ми е само Маикон -.- и сантон ми иде некако ...
Се надевам на победа !!!!!1
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom