Фан Клуб: Вардар

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Оф мори мајко...
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Какви 3 глупости на Муслиу....
Од ништо пак примаме гол ебате беља :tapp:
 
Член од
14 мај 2013
Мислења
1.240
Поени од реакции
507
Среќа статива па улези едншка како шо треба,иначе одлично играт само не се физички спремни како баби се нема брзина.[DOUBLEPOST=1506619862][/DOUBLEPOST]Иначе овој Хов не сум го сакал катастрофа играч ми е макар и хет трик да постигне
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.105
Поени од реакции
3.952
Хамбарџумјан денес очаен. А и Муслиу многу испаничено реагира неколку пати, очекував подобро да игра :(
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Само Фелипе нешто вреди у тимов, Хов ко од нива да дошол ко да се игра 120минута. Глигоров поспор неможе да биде.:(
 
Член од
17 август 2014
Мислења
3.578
Поени од реакции
5.480
Хамбарџубјан каква превара од играч..
Ерменциве со краток рок на траење се. И двајцата имаа по една добра сезона и после колапс.
Polosh mentalitet od nas se, nikakvi profesionalci, od sekogash Hamba bil losh igrach vo odbrana, prva sezona se izvadi so to sho igrashe dosta dobro vo napad (sho poslednive sezoni ne e slucaj), Felipe igra maestralno (rezultat na to sho e povlecen po nazad) Jigauri isto ocaen , podobro neka go pushti Petkovski ili Iseni, pa i neka ja zajaca sredinata so Vanja Markovic, eto sho pret levo krilo crncuga, cvrsto, brzo, so dobar dribling 2ca od kaj ans nemozhi da go cuvaat, dodeka nashite Blazevski (koj igra okej) i Dzigauri 0 PROBIVNOST. Rosenborg e pechen da izgubi, najmalce neresheno mora da izveme.
 
Ф

Флеш

Гостин
Агресивност и дрскост знаат овие аматери бе од фудбалери? Играат фризби пола саат у наше поле ....Иди бе копук еден,директно у еден у еден .....Нигеров појќе им праи анално на цела наша екипа .....Абе "анализирале" игра ....Ве анално појќе у гз .....:LOL:[DOUBLEPOST=1506621263][/DOUBLEPOST]
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.119
Поени од реакции
35.030
Хамбар, Муслиу, Демири, Глигоров катастрофа. Играчите се тие јбг, треба да играат малку похрабро, ништо неможат да изгубат. Нека покажат срце на утакмициве, ми е гајле дали ќе завршат со 10 или 100 примени голови.
 
Член од
14 мај 2013
Мислења
1.240
Поени од реакции
507
Глигоров е катастрофа ја мислам кого и да пуште полошо од него неможе да одигра незнам зашо го толку форсира.Не ни очекував нешто повеќе затоа шо не се навикнати овие играчи да играт секој 3 ден утакмица и тоа со Зенит или Росенборг екипи кој се трипати поспремни,кај нас се мачат со бункер екипи на нива играт шо се вика така да слаба кондиција гледа се.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.058
Поени од реакции
11.027
Кој беше играчот што беше по спор од баба ми при една ситуација покрај левата аут линија ?
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom