Фан Клуб: Вардар

Чичко Кумплунг

деца на транзицијата
Член од
3 декември 2011
Мислења
4.194
Поени од реакции
4.400
Се слагам со Фаранг, и јас мислам дека потешко ќе ни биде во Чаир. Чеченците без Хасани се просечен тим, Ибраими е испукана пушка, Радески не е во формата што беше кога играше во Металург, а и често клупа грее. Ќе останат Кировски и Жуниор, од тие ако се плашиме, треба да се утепаме. И башка одбраната им е за греота.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.433
Поени од реакции
68.567
Абе и вие се дрогирате изгледа :D
Слога еден тим што има што да ти кажам :D
Шкендија да ги искористеше сите шанси можеше 0-15 да ги тепа на домашен терен.
Ниту една победа немаат во Чаир, играат како педерчиња затворено и само чекаат на контри. Нивната одбрана одигра маестрално пожртвувано на Градски, ама реално е дека таа утакмица требаше 10-2 да ја добиеме и да не беше мртовецот Попов кур мој што ќе земеа бод. Уште 50 пати да играме, нема да успеат бод да ни земат на Градски.
Мислам дека и нашиве се нафураа после нивната прослава во првото коло, има да отидат и да ги прегазат едно 0-4 :icon_mrgr:
За со Шкендија не бидете толку сигурни, ќе биде многу тешка утакмица.
 

razbirashh

No puedo,tengo nobio.
Член од
11 мај 2014
Мислења
983
Поени од реакции
2.202
Пак ќе има одложување за тренинг центарот,или Паја Патак е презафатен од сабајле со пуштање во употреба селски чешми?
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
Пак ќе има одложување за тренинг центарот,или Паја Патак е презафатен од сабајле со пуштање во употреба селски чешми?
Kako trgnale do nova godina dali ke go otvorat.
Ke prasam sleden datum i ke vi pisam, izlea vo posleden moment smenile odluka, zaso mene vo sredata mi go kazaa datumot,od vrabotenite vo kompleksot.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.433
Поени од реакции
68.567
И Брдарот за малце ќе се повредеше, ќе требаше со Асани на десен бек да играме после :icon_mrgr:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Оваа цело време е на фитнес, спа во Русија :D Прашање на време беше кога ќе му се инсталира на некого :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom