Фан Клуб: Вардар

Член од
25 јуни 2012
Мислења
2.480
Поени од реакции
2.342
Коњаникот Сабја сто посто те следат од Вардар како да ги местат формацииве. :D Инаку точен резултат од мене 1:3 за Вардар, без заебанции. :D
 
Член од
3 мај 2012
Мислења
534
Поени од реакции
1.662
Колку Комити ќе отпатуваат ? Која бројка ја очекувате ? :)
 
Q

qazwsxedc

Гостин
Па ако сте 250-300 души е топ,со оглед на тоа дека цената е 25 евра:D
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Идам и јас,250 души се пребројани вечерва таа е бројката и неколку души со коли.Ке биде фешти по пат ке заглавиме највеке на Романска граница,минатиот пат на ракомет од пети до глава не тресеа скоро 2 саати сите по ред и кучиња имаше дури :pos: и пак им внесовме 5 пакети пиво и 20 кила ракија.И да се надеваме на поволен резултат,или ако изгубат само нека не ги направат мајмуни да изгубат со голем резултат.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
браво момци 250 души е премија бројка имајте леп провод и повод за славење :D
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Среќен пат дечки и да се вратите со добар резултат, па да грми Филип 2 :). Криво ми е што неможам и ја да дојдам али тоа е. :)
И да, гледајте да го вратите RedBlack да не се заљуби у некоја грофица таму, па да сака да остане :D
 

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.496
Поени од реакции
9.988
Му најдов јас грофица како за него, само он не знае, али затоа знае Екипа Кајгана :pos::pos::pos:
Како витез ќе биде :pos: знаат овие за што зборам :icon_mrgr:
 
Член од
29 јануари 2010
Мислења
1.619
Поени од реакции
1.551
Ќе пукнам од мука што неможам да дојдам.Убаво да си поминете .
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
Среќен пат дечки и да се вратите со добар резултат, па да грми Филип 2 :). Криво ми е што неможам и ја да дојдам али тоа е. :)
И да, гледајте да го вратите RedBlack да не се заљуби у некоја грофица таму, па да сака да остане :D
Си најде он веќе, не иде он така на слепо, па да сотане со празни раце, прво се обезбедува да биде сигруен па после трга, е сеа има дгооврено мајка и ќерка да го чекаат, навивачки на Динамо Букурешт. Ама вчера нешто ми кажа му откажала мајката, па само ќерката ќе го пречекала :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom