Фан Клуб: Вардар

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
^^
Не мислев за Комити, мислев општо за обичнава публика, вие фала богу бесплатно си влегувате и парите си ги ставате у групата.. :)
100 денари е карта за сите утакмици кога Работнички е домаќин.
Извинете за оф топик.
Инаку за мечот Вардар-Брегалница очекувам сигурен триумф на Вардар би требало да има и добар коефициент за 1 па јас без размислување ке ја лупнам па што биде нека биде.
Со среќа утре
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Да 100 денари е,али ние секад си влагаме со 50 ! :)
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.689
Поени од реакции
2.960
100 денари е карта за сите утакмици кога Работнички е домаќин.
Извинете за оф топик.
Инаку за мечот Вардар-Брегалница очекувам сигурен триумф на Вардар би требало да има и добар коефициент за 1 па јас без размислување ке ја лупнам па што биде нека биде.
Со среќа утре
So dobar koef be 1.35 bese na net sea padna na 1.22 :)
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.806
Поени од реакции
72.104
So dobar koef be 1.35 bese na net sea padna na 1.22 :)
Ги залажуваат само луѓево, а уствари и јас длабоко во себе не верувам дека ќе победиме денес :kesa:
Чиста среќа што нема дас им игра Мандак денеска, и тука ја гледам шансата за победа. Сепак треба да стравуваме пошто Илиев многу лесно може да се справи со нашава одбрана. Ќе бидсе интересно во секој случај. Бтв сепак и на овој меч ќе бидеме на север ошто западот требало да се конструира уште малку...:)
 
Член од
11 мај 2008
Мислења
3.358
Поени од реакции
7.343
Ги залажуваат само луѓево, а уствари и јас длабоко во себе не верувам дека ќе победиме денес :kesa:
Чиста среќа што нема дас им игра Мандак денеска, и тука ја гледам шансата за победа. Сепак треба да стравуваме пошто Илиев многу лесно може да се справи со нашава одбрана. Ќе бидсе интересно во секој случај. Бтв сепак и на овој меч ќе бидеме на север ошто западот требало да се конструира уште малку...:)
Е, веќе у пички матер! Мислиш Меси нема да им игра :) Уште Брегалница ако не ја тепаат, сите комплет нека се фрлат во Вардар...
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.806
Поени од реакции
72.104
Е, веќе у пички матер! Мислиш Меси нема да им игра :) Уште Брегалница ако не ја тепаат, сите комплет нека се фрлат во Вардар...
Абе дали бил Меси или не, одлично ќе ни дојде неговото неиграње :)
И не потценувајте толку, така и првиот пат ги потценивме па нашиве дозволија натпревар каде што утнаа илјада шанси сами пред гол да го загубат со 1-2...
Не сме ни ние бог знае колку јаки, индивидуално сме појаки од нив, НО...
Ма ќе правиме муабет по мечот, се надевам прославувајќи три бода после цели 5 кола :kesa:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.689
Поени од реакции
2.960
Na zapad nema da bideme zasto se renoviral, izglea sdsm najvaile koncert pa moralo da se dopravi, dali se plasi vlasta dka sdsm prv bi go napunil stadionot svarno neznam, ali tolku kurcenje na tv deka gotovo e napraven e i na kraj nisto, da ti ebam politkata radi nea nema nisto, a narodov e kriv sto se pali na partiive, glupo makedonce!!!!
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.639
Поени од реакции
1.240
ццц губат бе еј

--- надополнето ---


Едно - Едно и червен за Брегалница
 
Член од
5 јануари 2009
Мислења
2.654
Поени од реакции
81
sudijata ne unisti ne dosudi cist penal a stratev neznam zosto go drzese vandair vo igra
a toa kopileto lazar iliev sto dobi crven karton si go barase kotekot
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.661
Поени од реакции
9.972
Катастрофа..... Ти ебам "засилувањата" што ги донесе Брацо. Сите до еден тешки фолиранти, освен 13ката Димче Ристевски мислам дека беше... Уште еднаш се покажа дека само дечките што играа во првата полусезона заслужуваат да го носат дресот на Вардар.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom