Фан Клуб: Вардар

Член од
1 август 2015
Мислења
778
Поени од реакции
1.265
МК Тикетс би требало да даде инфо колку точно се продадени до сега. Они имаат евиденција и со еден клик што се вика можат да проверат.

И јануари помина, а Сергеј и Орце уште ни се скарани :place:
 
Член од
11 мај 2008
Мислења
2.844
Поени од реакции
4.398
Вандаир!:cuc: Него на нашиве шминкери толку им е тешко да ја испромовираат иницијативата (овде сите ќе ги спомнам, од Влатче, преку Бајо и Грне, па чак и Тетовче)!? Зашто стално некој странец треба да ни биде пример...
Ima nesto okulu toa kade i za sto ke odat parite? Mora toa javno i jasno da se kaze lol da ne bide na kraj deka finansirame nekoj spot za masha ili plakame za nesto bez veze. Koj ima pristap na smetkata od kartite i dali komiti toa nekako kontroliraat?
Ја како што прочитав, се ќе биде направено во координација со УЈП и парите ќе идат за плати на играчите.
 
Член од
1 август 2015
Мислења
778
Поени од реакции
1.265
Од рубриката Комплекс Вардар издвојуваме:

 
Член од
3 септември 2020
Мислења
67
Поени од реакции
152
Од рубриката Комплекс Вардар издвојуваме:

Небитен,исто како и екипите што ги подржува!
Ајде Комити,ајде Вардаре!
Поздрав од "Комити задграничен округ"
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.280
Поени од реакции
4.287
На неполни 24 часа од првиот ден на акцијата КУПИ БИЛЕТ ЗА СПАС НА ВАРДАР продадени се повеќе од 1600 карти. БУДИ СЕ СКОПЈЕ!

Ова е од Црвено-Црна Аптека, фан пејџ на Фејсбук.
Ne sum ni probal, samo od mkd moze da se kupi karta ili so visa moze da se plati online?
 

Hoy

Член од
7 септември 2017
Мислења
317
Поени од реакции
785
Ne sum ni probal, samo od mkd moze da se kupi karta ili so visa moze da se plati online?
Е тоа не знам, амаа логично е да може и надвор и надвор од Македонија да може да се купи, ист е принципот на плаќање.
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
634
Поени од реакции
955
Вандаир, Брага и компанија се исконтактирани и се вклучија во ова. Браво и за Фичо Петковски. Што чекаат Грне, Бајо, Тетовче и тн ?
 
Член од
1 август 2015
Мислења
778
Поени од реакции
1.265
Секој може да купи од било каде во светот, штом има Мастер или Виза картичка.
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.337
Поени од реакции
2.046
Член од
1 август 2015
Мислења
778
Поени од реакции
1.265
Мое мислење е дека некои од посочените можеби и не сакаат да се експонираат, едноставно купиле карти, знаат дека допринеле и тоа им е доволно за нивна лична сатисфакција. Да не дигаме тензија и посочуваме поединци, да оставиме оваа акција да помине во најдобар ред и нормално што повеќе средства да се соберат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom