Фан Клуб: Вардар

Член од
4 септември 2019
Мислења
747
Поени од реакции
1.149
Премногу ставивме значење на други работи, дур клубот е се поблиску до страшно нешто...
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
52
Поени од реакции
32
dodeka vie planirate koj kolku karti ke zeme vo mecuvreme ke vi sluci najlosoto,ako e vistina ova togas podobro da se otkazete od sega nego da igrate so mladinci i sekoe kolo po 5-6 komada da primate
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
7.305
Поени од реакции
12.817
dodeka vie planirate koj kolku karti ke zeme vo mecuvreme ke vi sluci najlosoto,ako e vistina ova togas podobro da se otkazete od sega nego da igrate so mladinci i sekoe kolo po 5-6 komada da primate
Со вас пак ќе се јадеме, слаби сте вие за нас, купете уште некој црнец и ставете уште некој советник.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.302
Поени од реакции
1.757
Овој не е од Куманово. Или Паланка или Кратово и не знам кој кур не го банираат, затоа што е иритантен многу.

Од кај знаеш ти од кај сум? Од кумановски села сум, да не сакаш на гости да ми дојдеш? Ако те нервирам има копче игнорирај. Или го тргнаа дислајкот и сега ти паѓа к****o затоа што не можеш да го стиснеш. Среќа ти не се прашуваш кого да банираат.
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
52
Поени од реакции
32
Со вас пак ќе се јадеме, слаби сте вие за нас, купете уште некој црнец и ставете уште некој советник.
ke vidime toa,i toa sto potencirav pogore ne bese provokacia,znaci uste ne ste pocnele so pripremi po se izgleda pak ve lazel deka ke plati dolgovi i sto znam,
 
Член од
11 мај 2008
Мислења
2.925
Поени од реакции
4.734
Ќе ги пофалиш Комити еднаш за ангажманот, ама нив им е расипан компасот. Ќе го распродавале они стадионот, а нема абер кога играчите воопшто ќе почнат со тренинзи. Мислам за што правиме муабет, кога во Вардар баналните ствари не се решени...
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.641
Поени од реакции
1.311
Лошо многу иде крај на месецот ни Р од Разврска нема.
 
Член од
13 јули 2020
Мислења
148
Поени од реакции
331
Премногу ставивме значење на други работи, дур клубот е се поблиску до страшно нешто...
Ako klubot dobie zabrana za transferi na edna god togas dzabe ni se i grad Skopje i potencijalni investotori, kje si ispadneme vo vtora liga ako ne ovaa naredna sezona sig ..
Ќе ги пофалиш Комити еднаш за ангажманот, ама нив им е расипан компасот. Ќе го распродавале они стадионот, а нема абер кога играчите воопшто ќе почнат со тренинзи. Мислам за што правиме муабет, кога во Вардар баналните ствари не се решени...
Ubava idea ama bez kapacitet za realizacija , a da bideme iskreni niti realni ocekuvanja ..
 
Член од
1 август 2015
Мислења
798
Поени од реакции
1.349
Ако продолжиме и се овозможат какви такви услови, бар сигурни ќе бидеме дека нема да испаднеме, пошто Борец отиде јабана.
 
Член од
11 мај 2008
Мислења
2.925
Поени од реакции
4.734
Ako klubot dobie zabrana za transferi na edna god togas dzabe ni se i grad Skopje i potencijalni investotori, kje si ispadneme vo vtora liga ako ne ovaa naredna sezona sig ..

Ubava idea ama bez kapacitet za realizacija , a da bideme iskreni niti realni ocekuvanja ..
Некој како да сака или работи да се случи таа забрана за трансфери. Не сакам неосновано да набедувам било кого, но не бил воопшто изненаден во едно такво сценарио.
Не би се согласил со тебе и некои други дека идејата на Комити е без капацитет на реализација. Можеби не 30.000 карти, но 10.000 е сосем остварлива цифра со една добра кампања, во која би била вклучени поранешни вардарови играчи, одредени ликови од јавниот живот. Поентата на муабетот ми беше друга. Дека не може ти како група да планираш и да најавуваш виртуелна продажба на карти во ситуација кога Вардар сеуште не стартувал со подготовки и нема ни таква најава. Се скока редоследот на чекори кои треба клубот да ги направи...
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
9.993
Поени од реакции
21.024
Некој како да сака или работи да се случи таа забрана за трансфери. Не сакам неосновано да набедувам било кого, но не бил воопшто изненаден во едно такво сценарио.
Не би се согласил со тебе и некои други дека идејата на Комити е без капацитет на реализација. Можеби не 30.000 карти, но 10.000 е сосем остварлива цифра со една добра кампања, во која би била вклучени поранешни вардарови играчи, одредени ликови од јавниот живот. Поентата на муабетот ми беше друга. Дека не може ти како група да планираш и да најавуваш виртуелна продажба на карти во ситуација кога Вардар сеуште не стартувал со подготовки и нема ни таква најава. Се скока редоследот на чекори кои треба клубот да ги направи...
Можеби сум грешка не знам, ама целава акција ко што гледам е на стенд бај со најава деталите ќе бидат наскоро објавени. Можеби се чека разврска на целава ситуација дали ќе има забрана и дали ќе се почне со тренинзи? Во спротивно ако акцијата почне пред оваа разврска ќе биде тотален промашај.
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
747
Поени од реакции
1.149
Можете да замислите како им е на фудбалерите кои останаа. Имаш состанок минатата среда, ти викаат сигурно пари ќе добиете до идната среда, викаат важи и по тоа одма се активираме, и на крајот еве доаѓа четврток, а они добиваат само нова лага...
 
Член од
13 јули 2020
Мислења
148
Поени од реакции
331
Некој како да сака или работи да се случи таа забрана за трансфери. Не сакам неосновано да набедувам било кого, но не бил воопшто изненаден во едно такво сценарио.
Не би се согласил со тебе и некои други дека идејата на Комити е без капацитет на реализација. Можеби не 30.000 карти, но 10.000 е сосем остварлива цифра со една добра кампања, во која би била вклучени поранешни вардарови играчи, одредени ликови од јавниот живот. Поентата на муабетот ми беше друга. Дека не може ти како група да планираш и да најавуваш виртуелна продажба на карти во ситуација кога Вардар сеуште не стартувал со подготовки и нема ни таква најава. Се скока редоследот на чекори кои треба клубот да ги направи...
Vo pravo si za aktivnostite na komiti , mora popametno . A za toa so kartite se soglasuvame deka moze 10k karti da se prodadat no toa bas nesto mnogu i nema da ja podobri klubskata kasa . Pak kje kazam pozdrav za inicijativata i sekoj od nas ovde kje kupi karta, a kolku kje bide toa od korist kje vidime .
 
Последно уредено:
Член од
11 мај 2008
Мислења
2.925
Поени од реакции
4.734
Можете да замислите како им е на фудбалерите кои останаа. Имаш состанок минатата среда, ти викаат сигурно пари ќе добиете до идната среда, викаат важи и по тоа одма се активираме, и на крајот еве доаѓа четврток, а они добиваат само нова лага...
Кои фудбалери останаа... ни за први единаесет да се состават нема доволно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom