Фан Клуб: Вардар

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.032
Поени од реакции
3.607
Ќе се продаваат карти на билетара на градски пред почеток на мечот? Има некој инфо?

Некој да планира да купува карти утре?
Купив 7 карти блок 3 ред 41 скроз на централна позиција, меѓутоа пријателите што планираа да дојдат од друг град не се во можност, па ако некој планира да купува и му одговара позицијата нека ми пише во ПП да се договориме.
Имам 2 карти вишок, а можно е уште две други на истата позиција (вкупно 4 во овој случај), но за нив ќе знам утре околу 13 часот.
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Ќе се продаваат карти на билетара на градски пред почеток на мечот? Има некој инфо?
колку што знам да , ама мислам до кај 7 и 30 најкасано .
Али каков секс со јужна човече ... Блок 5 и 6 за гости , блок 4 тампон зона со знаме на УЕФА и блок 3 2 и 1 за нас .
А кутрите продаваат карти на сите за сите блокови ... шта речи
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.032
Поени од реакции
3.607
Овие од ticketplus дефинитивно не знаат кај тераат.
Немаше ниту една карта за блок 3 вчера, гледам сега има уште 200 слободни. Притоа додадени за продажба се блоковите 7,8,9 (сите на исток).
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.106
Поени од реакции
3.952
Итало, новиот шпиц што треба да биде главен напаѓач и голгетер на Вардар сезонава ќе го носел бројот 48. Знам ќе речат некои небитна ствара е тоа али колку само ми кршат филм вакви бројки. Ај некој резервист или бек или оној дефанзивниот везен од Гана да земе таков бош број, ама тапа ми е за некој голгетер/шпиц да игра со ваков број.
 
Член од
11 март 2015
Мислења
1.117
Поени од реакции
982
Итало, новиот шпиц што треба да биде главен напаѓач и голгетер на Вардар сезонава ќе го носел бројот 48. Знам ќе речат некои небитна ствара е тоа али колку само ми кршат филм вакви бројки. Ај некој резервист или бек или оној дефанзивниот везен од Гана да земе таков бош број, ама тапа ми е за некој голгетер/шпиц да игра со ваков број.
Има симболика во бројот. По толку голови во сезона ќе дава мајсторот:brlav:
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Овие од ticketplus дефинитивно не знаат кај тераат.
Немаше ниту една карта за блок 3 вчера, гледам сега има уште 200 слободни. Притоа додадени за продажба се блоковите 7,8,9 (сите на исток).
Кога ги пуштија картите одма купив за блок 3 .
Беа пуштени од 19 ред па нагоре . Баш ми беше чудно што е работата .
Сабајле гледам пуштени во продажба блок 3 од ред 1 до ред 19 .
Незнам што прават овие , не се здрави .
 
Последно уредено:
Член од
11 јули 2014
Мислења
3.088
Поени од реакции
4.461
Сабајле у 10 имаше 550 нови карти за блок 3. Што праат овие тешко дека може да ги разбере некој.
 
Член од
13 декември 2014
Мислења
422
Поени од реакции
337
Ima li nekoj informacija kolkava ke bide brojkata na komiti? Citav negde do 2500 karti bile prodadeni na Zapad. Inace sigurno vise sega mozeme da kazeme deka UEFA pak paricni ke go kazni Vardar radi loša organizacija. Kakvi Idioti ima vo upravata :facepalm:
 

razbirashh

No puedo,tengo nobio.
Член од
11 мај 2014
Мислења
983
Поени од реакции
2.202
Не се криви толку од тикет плус, криви се она педерчињата Самоил, Мирко и нивниот слуга Кирил. Тие се за ќутек, само дебил може вака аматерски да работи, и тоа против својот клуб, на своја штета. Ваков аматеризам и ноншалантност нема ни трета лига југо-запад!
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
11.218
Поени од реакции
35.810
Каква каша попара направија со картиве и организацијата, алал да им е.:icon_mrgr:
Ниво на аматеризам на кој може да позавидат и екипи од општинска лига.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom