Фан Клуб: Брегалница Штип

Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
Deneska bregalnica vo Prilep,nisto i ne odigra za da pobedi,osven edna sansa,koga isfrli dimov od gol linija,pri krajot na utakmicata drugo nisto,slaba igra,ocigledno povejke sakaa da se provociraat so publikata,otkolku da igraat fudbal ,pred se mislam na Danailov,istio igrac koj vi ja prodade so Napredok utakmicata,zaedno so Hristovski!Taka da sega sansite da idete direktno vi se skoro nikakvi..Tesko deka Napredok,posle kupeni nekolku utakmici,na krajot ke dozvoli da ne pobedi posledno kolo..Pa srekno so Milano!Mada i so niv tesko ke vi bide!Toj pederot hristoski,ne samo sto pobeda ja zapusti,tuku ja zapusti i Bregalnica izgleda!
ne bidi tolku siguren oti vlaznimi jeste da e slaba ekipa ama doma dobro igra i tesko se zimaat bodovi od strugaa
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Тоа е тоа......
Ни останува баражот, па да се надеваме дека таму ке направиме нешто!

ПС. ФФМ не знаат да си ја наместат табелата!:kesa:
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
Тоа е тоа......
Ни останува баражот, па да се надеваме дека таму ке направиме нешто!

ПС. ФФМ не знаат да си ја наместат табелата!:kesa:
ne e do ffm. tuku programata taka ja napravila tabelata, inaku se znae deka odlucuva meguseben duel i sigurno na kraj ke kazat koj e podobar, ama toa se znae koj so kogo kako ima izigrano.

kade be oni goli kucinja ke kupuvaat
goli kucinja? ke se uveris i sam u sreda dali se goli kucinja ili ne. ako imaa 30 000e da im nudat na skendija, ovaja za 10 000e ke ja kupat.
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
ne e do ffm. tuku programata taka ja napravila tabelata, inaku se znae deka odlucuva meguseben duel i sigurno na kraj ke kazat koj e podobar, ama toa se znae koj so kogo kako ima izigrano.

goli kucinja? ke se uveris i sam u sreda dali se goli kucinja ili ne. ako imaa 30 000e da im nudat na skendija, ovaja za 10 000e ke ja kupat.

И помалку!:toe:
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
abe ajde sho mu se sekirate jas ne znam vo sreda ke tepame 4-0 ili 5-0 i ke go isfrlat milano i ke vlezeme direktno ne mu se sekirajte:smir::smir::smir::smir::smir:
 
Член од
19 април 2008
Мислења
302
Поени од реакции
25
ОdMitico
Константно продолжуваш да си трескаш глупости. Данилов ја продал утакмицата со Напредок ! ! ! Ало,Прилеп...ти и самиот не си свесен дека на таа утакмица Данилов изгина на теренот,ама знаеш шо значи гинење..доста ми е од вакви како тебе,стручњаци за фудбал...
 

OdMitico

Rajko Mitic
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.290
Поени од реакции
231
ajde neka ti bide taka druze..ne navleguvam pojke vo taa tematika,iako go znaam kakvo gubre e uste dodeka igrase vo pobeda,ali stom vie stipjani mislite deka izigral cesno neka bide taka!!
 
Член од
5 јануари 2009
Мислења
2.654
Поени од реакции
81
ke ja kupat za 10000evra sigurno no ima i utakmici za 5000evra koj se kupeni
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.433
Поени од реакции
68.568
koja utakmica da ja kupat????
Влазними-Напредок :smir:
Сигурно ја купуваат и завршувате на четврто место.
Ете во баражот ќе ги покажете амбициите. Милано и не е нешто јака екипа, па сигурно може да се носите со нив, ако не ја шитнете...
 
Член од
19 април 2010
Мислења
1.876
Поени од реакции
500
Влазними-Напредок :smir:
Сигурно ја купуваат и завршувате на четврто место.
Ете во баражот ќе ги покажете амбициите. Милано и не е нешто јака екипа, па сигурно може да се носите со нив, ако не ја шитнете...
Ne e taka :kesa:Milano napravia dobra ekipa.Pa neka pobedi najdobriot :smir:
 
Член од
22 март 2009
Мислења
2.356
Поени од реакции
454
Значи се тоа што го кажавте излезе вистинито!И сега во баражот не верувам да го купат Милано,зашто доста солдина екипа се и плус се доста уиграни,па така да..не верувам да пројдете.
Дај боже да грешам..:smir:
 
B

Beck's

Гостин
vo sport denes pisuvase deka spored nekoi informaci od upravata,ne si ja sakale 1 liga,zasto toa?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom