Фан Клуб: Барселона

Член од
16 ноември 2013
Мислења
7.413
Поени од реакции
11.558
Катастрофа. Постирајте ја ајде свирете ја зајди зајди ...
Постот шо ја донесе победата, поштовање брату :cuc: еве и музичката желба исполнета, а можат да си ја пуштат душманите што ќе плачат сеа :jeeee:
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.024
Поени од реакции
3.395
Утакмицава исто како втората со ПСЖ, тотално издоминиран противникот, без голови. Головите дојдоа 1-2 утакмици подоцна против Сосиедад.
Нека му ја мислат противниците наредните утакмици да не пукне петарда :D
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.024
Поени од реакции
3.395
Штета ќе беше да не победиме, тотално издоминирани Владоид со 25 шута 10 во гол, само во второ полувреме имавме 18 шута и 7 во рамки на гол.
 
Член од
29 април 2015
Мислења
2.903
Поени од реакции
2.509
Катастрофа игравме, реално...
Никако Мингуеза со Реал - НИКАКО!

Пиќе и Араухо мора да играат, Де Јонг во средина!
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
7.413
Поени од реакции
11.558
На многумина им е Барса трн во око, едвај чекаа кикс за да се порадуваат, ама Усман ги врати у рупе :masa:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.616
Поени од реакции
10.179
Утакмицава исто како втората со ПСЖ, тотално издоминиран противникот, без голови. Головите дојдоа 1-2 утакмици подоцна против Сосиедад.
Нека му ја мислат противниците наредните утакмици да не пукне петарда :D
Ама ич не е слична! Денес игравме лошо, лесно губевме посед, не креиравме ниту една чиста шанса за гол, споро одеше целата игра.

Ќе има уште вакви натпревари до крај, ќе имаат и ривалите. Само треба да се победува и кога не ти оди, слично како вечерва.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom