Фан Клуб: Барселона

Член од
17 мај 2016
Мислења
3.654
Поени од реакции
4.142
V.Valdes ќе добие отказ во понеделник. Трагедија кој ќе јаде отказ пред Valverde. Сигурен бев дека ќе имаше успех ама од управата не сакаат темпераменти тренери кои им треба слобода.. Поради тоа си отиде и Pep.. Да ти ебам управата...
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
V.Valdes ќе добие отказ во понеделник. Трагедија кој ќе јаде отказ пред Valverde. Сигурен бев дека ќе имаше успех ама од управата не сакаат темпераменти тренери кои им треба слобода.. Поради тоа си отиде и Pep.. Да ти ебам управата...
Валдес не ми остави впечаток дека знае што прави. Ниту има некоја иднина како тренер.
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.654
Поени од реакции
4.142
Валдес не ми остави впечаток дека знае што прави. Ниту има некоја иднина како тренер.
Valverde да не ти оставил подобар впечаток?
Го трпат 3години со тешки киксови, брукање пред цела Европа, другиов не можат да го трпат повеќе од 1 месец како тренер на 3та екипа бидејќи пробува самостојно да работи и да ја наметне својата визија...
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Valverde да не ти оставил подобар впечаток?
Го трпат 3години со тешки киксови, брукање пред цела Европа, другиов не можат да го трпат повеќе од 1 месец како тренер на 3та екипа бидејќи пробува самостојно да работи и да ја наметне својата визија...
Каде го спомнав јас Валверде? Двата случаи се различни. Валдес осврн скандалите не оствари некој резултат.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
749
Поени од реакции
731
После 7 кола Меси нема постигнато гол,време е вечер да забије:sneaky:
 
Член од
29 април 2015
Мислења
4.054
Поени од реакции
3.836
Вечер све освен победа ќе е лошо.
Атлетико киксна, после паузата за 1-2 кола играме со Реал на Кампот и нив да ги добиеме и ќе се изедначиме.
Полека мора Меси да се враќа у форма, и Гризман исто и сами да ги добиваме утакмиците. Валверде кој го ебе.
 
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.701
Поени од реакции
5.620
Гризман и треба да е на клупа,ништо не покажа последниве неколку натпревари,можеби не е негова вина што игра на погрешна позиција ама тоа е...Сигурно нема место Меси да игра,а богами и Суарез многу подобро игра до сега одколку Гризман.
Посекако ќе се повреди Дембеле до кај 20та минута па ќе влезе Гризи во игра.

Моментално подобра постава мислам дека неможеше да извади,ќе видиме што ќе покажат на терен.
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.654
Поени од реакции
4.142
Гризман и треба да е на клупа,ништо не покажа последниве неколку натпревари,можеби не е негова вина што игра на погрешна позиција ама тоа е...Сигурно нема место Меси да игра,а богами и Суарез многу подобро игра до сега одколку Гризман.
Посекако ќе се повреди Дембеле до кај 20та минута па ќе влезе Гризи во игра.

Моментално подобра постава мислам дека неможеше да извади,ќе видиме што ќе покажат на терен.
Ова со Dembele и мене ми текна. Ќе се повреди и одма Griezmann ќе влезе :D
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
749
Поени од реакции
731
ем сече топки ем голови дава.
Бускец абе кај си вакаа ?
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.594
Поени од реакции
10.238
Многу подобри во напад без Бускец и Гризман сме..Течна и брза игра.. Уште Алба и Умтити да се вратат во одбрана
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.936
Поени од реакции
35.322
Види го бре Дембеле ненормалникот, цела сезона повреден и сеа лечи фрустрации. :vozbud::vozbud::vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom