Фан Клуб: Барселона

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.111
Поени од реакции
7.085
Bloddzeed стримува, ама на AceStream, не на сопкаст. Слично програмче е, симнете го, засега нема најава за сопкаст.
 
Член од
9 март 2011
Мислења
1.944
Поени од реакции
905
Ок бе зошто вакви фејлови се случуваат ? Педро пред Санчез ?Знам дека овој вториот е дрво ама пак првиот сезонава е подрво од него...
Тежок меч не очекува,но се надевам дека нема да има потреба од Меси.Ако нема да имаме првото полувреме добар резултат,ондак мора да се ризикува со Меси па макар и да се влоши неговата повреда...
Како и да е,со среќа...
--- надополнето: 10 април 2013 во 20:26 ---
п.с : ОБН Босанска ќе има пренос на мечот !
 
Член од
31 август 2008
Мислења
1.853
Поени од реакции
815
Bloddzeed стримува, ама на AceStream, не на сопкаст. Слично програмче е, симнете го, засега нема најава за сопкаст.
Има некоја финта со подесување на програмчево?

Пошто имам 10 MB/s врска, а чекам по 1 минута стриминг за 10 секунди непрекинато видео.
 
Член од
9 март 2011
Мислења
1.944
Поени од реакции
905
Dali ima nekoj drug OBN ???? Zosto kaj mene e crna slikata a zvukot e normalen ....
 
Член од
5 април 2012
Мислења
7.571
Поени од реакции
8.229
Bloddzeed стримува, ама на AceStream, не на сопкаст. Слично програмче е, симнете го, засега нема најава за сопкаст.
Нон стоп буферинг ми прави а неговите стримови се префектни. Јас сум на телекабел
 
Член од
5 април 2012
Мислења
7.571
Поени од реакции
8.229
Слабо и со стримови и на теренот. Се молам да не примиме први гол оти лошо ќе биде. Знае некој кога последен пат на Ноу Камп утакмица завршила 0-0 ?
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.654
Поени од реакции
21.037
Не заслужува Барселона пласман во 1/2 финале. Никако. Срамота е цело полувреме шут во гол да немаат.
 
Член од
9 март 2011
Мислења
1.944
Поени од реакции
905
Kolku cudni sme bez Messi.....protivnikot ne osetuva nikakov rizik od Barcelona....
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
1.124
Поени од реакции
1.218
Меси под хитно да влезе второ полувреме!
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.111
Поени од реакции
7.085
Ај нека го најде некој гифот Меси кај шо се тресеше сиот, изгледаше како да дрка :D
 
R

Rigel Kent

Гостин
Iniesta e katastrofa vecerva , mnogu pogresni dodavanja , neka izleze a na negovo mesto Alexis , levata bekovska pozicija ni e prazna , se prenatrupaa Xavi , Iniesta i Fabregas vo sredinata .
 
Член од
4 март 2013
Мислења
19
Поени од реакции
5
Тој Виланова нема врска ..Педро, не играл 3 утакмици, вечерва 1 состав...
Никако не сме опасни по голот...ништо чудно да победат псж..
 
На врв Bottom