Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.722
Поени од реакции
6.346
пеналот за барса кој го изнуди знае некој
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
haha igracitee peaat: CAMPEONEEES CAMPEONEEES OLEEE OLEEE OLEEE

sega e pustena himnata na BARCA...eci celiot stadion BARCAA BARCAA
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Честитки, прв трофеј сезонава :)
 
Член од
4 ноември 2008
Мислења
1.330
Поени од реакции
80
Ајдеееееее:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: прв трофеј сезонава:pehar::pehar::pehar:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.540
Поени од реакции
4.068
Ајт нека ни е честито супер купот на Шпанија, 4та титула оваа 2009 год и прва во новата сезона.:vozbud:
Фина утакмица, добра игра, но слаба среќа. Доминација на секој дел од теренот, огромен посед на топка, многу шанси и три гола.

Идеме напред, следен е натпреварот во петок за супер купот на Европа против Шахтјор. Нормално и таму очекувам нова титула и шанса да ги освоиме 6те титули во оваа плодна 2009 година.

Уште еднаш нека ни е честито титулата и нормално да му се множат и на Ибра!!!!:vozbud::vozbud:
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
Ајт нека ни е честито супер купот на Шпанија, 4та титула оваа 2009 год и прва во новата сезона.:vozbud:
Фина утакмица, добра игра, но слаба среќа. Доминација на секој дел од теренот, огромен посед на топка, многу шанси и три гола.

Идеме напред, следен е натпреварот во петок за супер купот на Европа против Шахтјор. Нормално и таму очекувам нова титула и шанса да ги освоиме 6те титули во оваа плодна 2009 година.

Уште еднаш нека ни е честито титулата!!!!:vozbud::vozbud:
остајте нешто за Реал бе:):)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.722
Поени од реакции
6.346
играчот од интер максвел глеам доста го фалите добро изиграл значи браво мило ми е за играчот ми посакувам се најдобро во барса
 
P

pepito*

Гостин
?????

3-0 првата утакмица и 4-0 втората за нас.

Капел е тапа. Од нашата кантера е и не успеал да помине во првиот тим уште и си отишол. Не е ништо подобар од Педро.

Во најдобрата сезона даде некои 7 голови така да...
Не бе,јас мислев за сезона 2007/08 ни даде Капел гол секако,и беше земен и за јуниорската репрезентација за Шпанија-Сигурно е подобар од Педро-освен што е брз,Педро исто така е и.. брз и ништо повеќе
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Не бе,јас мислев за сезона 2007/08 ни даде Капел гол секако,и беше земен и за јуниорската репрезентација за Шпанија-Сигурно е подобар од Педро-освен што е брз,Педро исто така е и.. брз и ништо повеќе
Да де, затоа потпиша професионален договор со Барса, дека е брз .... и ништо повеќе:tapp:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom