Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Во секој случај падна добар фудбал.Иначе се знаеме од предходно ама заедно само имаме "гледано" фудбал.
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
оооооо честита победата момци. Така само да продолжите.

ЛВГ го загубил трпението со Брадхајф или како се пишува. Чудно ми е ова за некој холанѓанец да изгуби доверба кај нашиот шеф. Но сепак беше торко и заслужува да си оди.

http://www-fcbayern-fans.blogspot.com/2010/11/braafheid-dobio-suspenziju.html
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Cestitki na pobedata decki bravo :)))Nikola gledam te falat brat , da ne imas i trenirano btw :) a koj e Demichelis :) de kazete koj bevte vo sostav me interesira :D
 
Н

'Никола'

Гостин
Cestitki na pobedata decki bravo :)))Nikola gledam te falat brat , da ne imas i trenirano btw :) a koj e Demichelis :) de kazete koj bevte vo sostav me interesira :D
Тренирав ко помал, ама се откажав од професионализам одамна, нема услови кај нас јбг.
Од форумов бевме јас, Баварецот, ФЦБаерн и Баернфанатик во улога на вГаал.:) Другите не се форумџии.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.202
Поени од реакции
4.052
Дечки глеам имате тимче за фудбал,ај да се пробаме сакате ? Денес сте ги тепале јувенташите 10 - 6 ,ај да се договориме некој ден па да видиме дали стварно сте толку добри!
 
Член од
2 март 2007
Мислења
93
Поени од реакции
5
Може, би било супер да се испробаме. Наредниот викенд имаме договорено реванш со фанклуб Јувентус, па дури после тој викенд би можеле да изиграме еден натпревар. А преку недела малку потешко би можеле да изиграме дека имаме неколкумина што се вработени па нема да се во можност да играат.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.202
Поени од реакции
4.052
Може, би било супер да се испробаме. Наредниот викенд имаме договорено реванш со фанклуб Јувентус, па дури после тој викенд би можеле да изиграме еден натпревар. А преку недела малку потешко би можеле да изиграме дека имаме неколкумина што се вработени па нема да се во можност да играат.
Ми кажаа ти си претседател на баварциве нс фан клубов,епа ај ке се договориме некој ден да изиграме ваљда преку викенд!
 
Н

'Никола'

Гостин
Излегуваме со овие : Бут, Лам, вДрво, Демикелис, Прањиќ, Тимо, Оттл, Алтинтоп, Швајни, Кроос, Гомез.
Изгледа Рибери и вБомел ќе влезат при крај.
Очекувам сигурна победа.
 
Член од
10 март 2010
Мислења
248
Поени од реакции
34
van bommel nema ic da vleze barem taka izjavi van gal na oficijalnata deka nema ni minuta da dobie :))
 
Член од
10 март 2010
Мислења
248
Поени од реакции
34
kahn :))) hehehe gotov e van bommel be tymo rastura btw ocekuvam pobeda od 3:0

--- надополнето ---

ahhh uste neso... breno e na klupa :))) se nadevam ke go stai edno 10 min
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom