Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Н

'Никола'

Гостин
Нека му е среќен роденденот на една од легендите на Баерн и на германскиот фудбал - Герд Милер.

:salut:

Лам изјавува дека вечерва ќе направат Се за да му биде посреќен роденденот.
 
P

PoisonLady

Гостин
Гледам дека во овој фан-клуб нема заинтересираност за турнинорт во мал фудбал...Како и да е,имате рок до вечер мислам.
Инаку,веќе се пријавија неколку фан-клубови.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Гледам дека во овој фан-клуб нема заинтересираност за турнинорт во мал фудбал...Како и да е,имате рок до вечер мислам.
Инаку,веќе се пријавија неколку фан-клубови.
1. Ренсинг- Никола_пп
2. Лел- БобиМкд

Кој сака да биде нашиот Брафхајд, Отл, Ван Бујтен и Гомез. :pos:
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Нека му е среќен роденденот на една од легендите на Баерн и на германскиот фудбал - Герд Милер.

:salut:

Лам изјавува дека вечерва ќе направат Се за да му биде посреќен роденденот.


RESPECT !!!!!!!!!
 
Член од
2 март 2007
Мислења
93
Поени од реакции
5
Гледам дека во овој фан-клуб нема заинтересираност за турнинорт во мал фудбал...Како и да е,имате рок до вечер мислам.
Инаку,веќе се пријавија неколку фан-клубови.

Од наша страна има заинтересираност за турнирот, и ќе го пријавиме учеството до вечер. Не е лошо да ни кажеш со кој треба да стапиме во контакт за да го пријавиме учеството, и да би биле во постојан контакт за турнирот.
 
Н

'Никола'

Гостин
Боби[Мкд];3867926 напиша:
1. Ренсинг- Никола_пп
2. Лел- БобиМкд

Кој сака да биде нашиот Брафхајд, Отл, Ван Бујтен и Гомез. :pos:
3.bayernfanatic
4.JIGSAW
5.коментатор

И сигурно уште некој ќе се пријави.
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
И јас играм бе што ви е.Рачунајте ме и мене...
 
Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
3.bayernfanatic
4.JIGSAW
5.коментатор

И сигурно уште некој ќе се пријави.
Не можам со 100% да кажам дек ќе дојдам зашто датумот да кажешете зш овие ненормалните од ПМФ почнаа да закажуат по 2 колоквиума у дн. А иначе би изиграл некоја партија фудбал.Само неме сметајтЕ за некој си Рибери , ама не и за Ван Бајтен ќе се навредим <3 :)
 
Н

'Никола'

Гостин
И јас играм бе што ви е.Рачунајте ме и мене...
ej ne go zaboravajte robben ( ME ) :))
Ааааа така значи, кај бевте досега.!!:pos::pos: се шалам бе.

Не можам со 100% да кажам дек ќе дојдам зашто датумот да кажешете зш овие ненормалните од ПМФ почнаа да закажуат по 2 колоквиума у дн. А иначе би изиграл некоја партија фудбал.Само неме сметајтЕ за некој си Рибери , ама не и за Ван Бајтен ќе се навредим <3 :)
Иначе не е ништо уште договорено кој и како ќе игра, сега само се броиме кои сме и како сме, има време да исконтактираме со другиве фанклубови, да видиме кога е турниров, па после подетално.
Иначе уште од сега да кажам (да не има после зошто не јас, зошто тој ситуации), секако дека предност имаат тие што се најангажирани во фан клубот, што доаѓаат на собири и сите тие работи.
И секако Фрос мора да има почесно место да си избери што сака (тренер, доктор, шофер на автобусот...:pos:)
 
P

PoisonLady

Гостин
Значи,не треба да се договарате вие со никој.Сите договарања (барем во наредниов период) ќе одат преку мене затоа што ако секој со секого поединечно се договара ќе настане тотален хаос.
За сите прашања можете мене да ми пишете.Се надевам дека ќе се пријави и нашиов фан-клуб.

--- надополнето ---

Ааааа така значи, кај бевте досега.!!:pos::pos: се шалам бе.



Иначе не е ништо уште договорено кој и како ќе игра, сега само се броиме кои сме и како сме, има време да исконтактираме со другиве фанклубови, да видиме кога е турниров, па после подетално.
Иначе уште од сега да кажам (да не има после зошто не јас, зошто тој ситуации), секако дека предност имаат тие што се најангажирани во фан клубот, што доаѓаат на собири и сите тие работи.
И секако Фрос мора да има почесно место да си избери што сака (тренер, доктор, шофер на автобусот...:pos:)
Никола....сега пишав дека нема потреба од дополнително уплеткување на работите.Ти нема што да контактираш сега за сега со никој (освен со мене).
А за последнана реченица...само ако ти дојдам па ќе видиш јас што ќе бидам :pipi:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
93
Поени од реакции
5
Значи,не треба да се договарате вие со никој.Сите договарања (барем во наредниов период) ќе одат преку мене затоа што ако секој со секого поединечно се договара ќе настане тотален хаос.
За сите прашања можете мене да ми пишете.Се надевам дека ќе се пријави и нашиов фан-клуб.

--- надополнето ---


Никола....сега пишав дека нема потреба од дополнително уплеткување на работите.Ти нема што да контактираш сега за сега со никој (освен со мене).
А за последнана реченица...само ако ти дојдам па ќе видиш јас што ќе бидам :pipi:
Нема потреба ти да преговараш за турнирот бидејќи ти нема да учествуваш на него. Ние што ќе учествуваме ќе си ги договориме сите работи околу турнирот. И незнам која ти беше целта денес да напишеш дека крајниот рок на пријавувањето на екипата е вечерва??? Имаш тема специјална за турнирот каде што нема никаков рок за пријавување. Сеуште не се знае ни кога ни каде ќе се одржи а не пак вечерва да биде последен рок за пријавување.
Јас веќе му пратив маил на еден од организаторите, и ти нема што понатака да договараш, бидејќи како што спомнав погоре нема да бидеш дел од турнирот, а за таа лажна информација за пријавувањето незнам што да кажам.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom