Фан Клуб : Баерн Минхен

  • Креатор на темата 'Никола'
  • Време на започнување

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
15.757
Поени од реакции
20.424
Ескалира ситуацијата околу Нојер. Тешко да остане после лето 2023та.
 
Член од
4 ноември 2013
Мислења
819
Поени од реакции
1.272
Ноер забега многу , све си има граница , никој не е над Баерн,неможе така да збори.
Затоа ке ја заврши кариерата со дамка на себе.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.268
Поени од реакции
5.638
Читав на твитер демек Ноер бил геј и бил фрустриран дека Баерн избркал некој тренер на голманите со кој бил во врска. Колку е точно незнам.
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
3.973
Поени од реакции
2.865
Читав на твитер демек Ноер бил геј и бил фрустриран дека Баерн избркал некој тренер на голманите со кој бил во врска. Колку е точно незнам.
Да за тоа бил љут Ноер.. Од друга страна пак читав Салихамиџич намерно ова го прави да има место за Нубел.. Лично он се погрижил Алаба, Лева и Крос чинам да си идат.. Шериф голем Босанецов..
 
Член од
17 август 2014
Мислења
3.346
Поени од реакции
4.946
Да за тоа бил љут Ноер.. Од друга страна пак читав Салихамиџич намерно ова го прави да има место за Нубел.. Лично он се погрижил Алаба, Лева и Крос чинам да си идат.. Шериф голем Босанецов..
Салихамиџич мислам не беше спортски директор кога Крос си замина, освен ако нема удел во тоа од некоја друга позиција
 
Член од
23 јануари 2016
Мислења
2.033
Поени од реакции
4.899
Да за тоа бил љут Ноер.. Од друга страна пак читав Салихамиџич намерно ова го прави да има место за Нубел.. Лично он се погрижил Алаба, Лева и Крос чинам да си идат.. Шериф голем Босанецов..
kroos bese pred on da bide na funkcija, lewandowski so godini mectaese za spanija i pocna da se glujpira za da forsira transfer, a alaba barase plata so koja ke bese megu najplatenite kaj bayern. nema vrska deka on se pogrizil tie da si zaminat.

inace bayern ako se pametni ke go soberat muani od eintracht frankfurt, zver e tipot, prilicno kompleten centarfor. samo sto sega pocna i da dava poredovno golovi pa cenata verojatno ke bide mnogu visoka osven ako ima klauzula.
 
Член од
17 август 2014
Мислења
3.346
Поени од реакции
4.946
kroos bese pred on da bide na funkcija, lewandowski so godini mectaese za spanija i pocna da se glujpira za da forsira transfer, a alaba barase plata so koja ke bese megu najplatenite kaj bayern. nema vrska deka on se pogrizil tie da si zaminat.

inace bayern ako se pametni ke go soberat muani od eintracht frankfurt, zver e tipot, prilicno kompleten centarfor. samo sto sega pocna i da dava poredovno golovi pa cenata verojatno ke bide mnogu visoka osven ako ima klauzula.
Заинтересирани се за него
 

Kajgana Shop

На врв Bottom