Фан Клуб : Баерн Минхен

  • Креатор на темата 'Никола'
  • Време на започнување

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.955
Поени од реакции
35.485
Честито за Кутињо, мило ми е ептен за момакот шо оди во средина кај што ќе има тотална слобода во играта и нема да биде ограничен на никој начин. Како шо разбрав договорот е позајмица и плус право на откуп наредната сезона во кој Барса ќе биде безгласна буква ако Баерн реши да го исплати трансферот. Не ни сумњам дека ќе се деси тоа, само да си игра на неговата природна позиција.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.626
Поени од реакции
14.401
Со факинг Ковач веќе ништо не знам. Меси да му го дадат во најдобри години ќе го упропасти. Доверба неам во тренеров ама ич. Последен пат вака се осеќав Клинсман кога ни беше. Пред тоа - Магат.
 
Член од
17 август 2014
Мислења
3.578
Поени од реакции
5.480
Sho mislite bavarci, dali ke e mozhen otkup na Coutinho dokolku go kupime Havertz naredno leto? PS Na zima ke trgnime pak po Sane, 100 m Sane, 100 m Havertz i 120 m Coutinho vo edna sezona ? Hmm, sakam deckovo da se vklopit, i da go otkupime, kul coeche bez nekoe nafurano ego, duri samiot izrazi zelba da uchi germanski..
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.961
Поени од реакции
25.275


FT | France 4-1 Albania

• Kingsley Coman played 77 minutes and scored 2 goals.
• Lucas Hernández played 80 minutes, made one assist and won a penalty.
• Corentin Tolisso played the full 90 minutes.
• Benjamin Pavard played the full 90 minutes.

#FRAALB
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.900
Поени од реакции
10.525
дечки ова им е честа практика или има нешто што не знам?
како и да е убав гест



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.626
Поени од реакции
14.401
Не е пречесто, ама пуштаат вакви регионални пораки. Таргетиран е постот да го гледаат само логирани на ФБ од македонска ИП адреса.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom