Фан Клуб: Арсенал

Член од
27 декември 2020
Мислења
550
Поени од реакции
1.016
Абд вади го тоа гомното шпањолско пред да добие црвен, ебате тоа сеоски Гвардиола.
Автоматски споено мислење:

Па мрш ти ебам балерината, би го оставил уште сега во Шпанија. Артета вака тешко до финале.
 
Последно уредено:
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Абд вади го тоа гомното шпањолско пред да добие црвен, ебате тоа сеоски Гвардиола.
So vikase?

Dobro, Sebalos dosega napravi se da ni gi sabotira sansite vo LE, i konecno uspea izgleda

Sent from my SM-A217F using Tapatalk
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.052
Поени од реакции
12.936
Абе таман тргнав да пишувам дека овие се издишаа, дека ќе паркираат автобус и најдобро ние знаеме дека Емери го јаде кога ќе тргне да брани резултат, па да го стави Мартинели место Себаљос да трча пресинг. Ама кур
 
Член од
27 декември 2020
Мислења
550
Поени од реакции
1.016
Чувај го и Парти, нека добие црвен и тој па после ќе слушаме глупави изговори зошто изгубил.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.290
Поени од реакции
12.644
ајде уште еден, ќе им ебам шпанските педерчиња
Автоматски споено мислење:

абе се утепаа од фаули правење едвај жолт добија
Автоматски споено мислење:

абе мајката у пичка да им ја ебам, го утепаа од мавање цела утакмица
 
Член од
3 декември 2014
Мислења
353
Поени од реакции
279
Кои петарди играат за Арсенал срам да те фати за играта ич и да не е спомнуваме катастрофа само резултатот колку толку поволен од тоа што можеше да биде.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Zasluzen poraz, ovoj gostinski gol samo dava lazna nadez, nema da pomineme so vakva igra, a i da pomineme, vo finale ke jademe tezok blam od junajted.

Sent from my SM-A217F using Tapatalk
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.502
Поени од реакции
62.304
Zasluzen poraz, ovoj gostinski gol samo dava lazna nadez, nema da pomineme so vakva igra, a i da pomineme, vo finale ke jademe tezok blam od junajted.

Sent from my SM-A217F using Tapatalk
Арсенал е една од екипите која некако нај не ни одговара за игра. Повеќе ме фаќа страв од Арсенал, отколку од Виљареал за во финалето. Нешто ко што ви е Саутемптон на вас или која и да беше екипа против која традиционално имате лоши резултати, да не барам по резултати,ком сега, едноставно, не иде против одредена екипа и крај.
 
Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.029
Поени од реакции
6.691
Џака ЛБ успеа против Шефилд кога те напаѓаат Мекголдрик и ебан Мекбурни и не знам ти каков Биг мек и си вика царов па ќе биде добро против Чуквуензе што е страшен талент да го игра пак таму.......................................... И тоа со Себаљос да му помага.......... Гомнар глуп, ја на фудбал менаџер подобар состав и тактика ќе извадев. Се глупира скроз, денеска само на Артета оди поразов. Има уште 90 минути.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Срамен резултат е ова, на толку одмарање и комбинирање на екипата во ПЛ и повторно пораз. А одбраната не знам како може да кажат фановите на Арсенал дека е добра и дека не требало засилувања. Поубаво да не поминат во финале , оти и онака со ваква игра тешко дека ќе освојат.
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.052
Поени од реакции
12.936
Причината поради која сме уште во игра.

И ја приметив дека само они сами ако се повлечат ние можеме да креираме нешто и да се составиме со топка, во спротивно ќе не напунеа. И ете ни помогна залижаниот. Само што не можевме ни шанса да креираме, вака со пенал газот извадивме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom