Фан Клуб: Арсенал

Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.055
Поени од реакции
12.937
@Топче ме интересира како беше видливоста вака од птичја перспектива? Се гледаше убаво барем играчите да ги разликуваш по фризура или бројка, или вака ко на фоткава подвижни мравки изгледаа? :D
П.С. :bravobe: (y)
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.187
Поени од реакции
14.460
@Топче ме интересира како беше видливоста вака од птичја перспектива? Се гледаше убаво барем играчите да ги разликуваш по фризура или бројка, или вака ко на фоткава подвижни мравки изгледаа? :D
П.С. :bravobe: (y)
По позиција и движење најчесто се препознава, и бројката ако имаш добро око може да се примети :)

@Топче ти наплатија што те качиле на рефлектор? :D
Ефтино за на рефлектор :D
Јебига, за жал скоро секаде away fans се у пичку матер.
Едино кај што бев до терен е со Дортмунд и секако Лудогорец пошто таков е стадионот.
На Алијанц исто бркавме гулаби, а другар на Ноу Камп против Барса што беше вика полошо нигде немало, пластична преграда, врнело така да со капки све и башка мала звучна изолација поради преградата :D

Еве со Дортмунд


Еве Лудогорец:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
По позиција и движење најчесто се препознава, и бројката ако имаш добро око може да се примети :)



Ефтино за на рефлектор :D
Јебига, за жал скоро секаде away fans се у пичку матер.
Едино кај што бев до терен е со Дортмунд и секако Лудогорец пошто таков е стадионот.
На Алијанц исто бркавме гулаби, а другар на Ноу Камп против Барса што беше вика полошо нигде немало, пластична преграда, врнело така да со капки све и башка мала звучна изолација поради преградата :D

Еве со Дортмунд


Еве Лудогорец:

Се шалам брат, секое истуство е убаво и безценето, каде и да се наоѓаш, на било кој дел од стадионот. Иначе ова е на ЦСКА Софија стадионот? Исто и јас кога ги глеав Ливерпул со Лудогорец, бевме прилично блиску до стадион ама баш поради тоа што сите трибини им се ниски, во еден „прстен“.
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.187
Поени од реакции
14.460
Се шалам брат, секое истуство е убаво и безценето, каде и да се наоѓаш, на било кој дел од стадионот. Иначе ова е на ЦСКА Софија стадионот? Исто и јас кога ги глеав Ливерпул со Лудогорец, бевме прилично блиску до стадион ама баш поради тоа што сите трибини им се ниски, во еден „прстен“.
Не, Васил Левски е ова, не игра ЦСКА Софија тука колку што знам. Мислам дека го користат само за финалиња, европски натпревари и репрезентација.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
жена му ли вака му прави?:icon_mrgr:
Што да праиш. Да не беше Пејко да организира у време Брендан ни тогаш немаше да ги гледам. Сеа треба до Велес да одам да гледам пошто Скопје си остана за Брендан :love::)

А и реално боље Лудогорец со Бразилци во тим него ли Порто. Факат.
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Не, Васил Левски е ова, не игра ЦСКА Софија тука колку што знам. Мислам дека го користат само за финалиња, европски натпревари и репрезентација.
Викаа ли Блгари Јунаци?
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Debuchy has won player of the month in France. Actually beating Neymar & Co.

Не бе, играчите ни се дрва.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.522
Поени од реакции
62.379
Оф топик.

Дебуши ги има најскапите фудбалчиња во светот. 2-та најскапи модели се $37.000 и 20.000$.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom