Фан Клуб: Арсенал

Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Афобе е продаден 2 години веќе, инаку Торал стварно најмногу се истакнува од играчите кои се на позајмици, штета што Озил ја држе неговата позиција, но се надевам дека би добил шанса во Арсенал може да го пробат и како крило којзнае :)
Наше дете е, и мислам дека може да си го вратиме за поефтини пари според договорот.
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.829
Поени од реакции
487
Наше дете е, и мислам дека може да си го вратиме за поефтини пари според договорот.
Не верувам, оти Арсенал го продади на Вулверхемптон, а после они го продадиа на AFC Bournemouth, инаку детето е Die hard Arsenal fan :)
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.291
Поени од реакции
12.645
Ццц изгледа дека Жиру нема да игра денес, глуждот го повредил.(n)
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
^
Машала, машала.

Иначе, тимот што (не)победува не се менува, пак истиот тим, Жируе не е повреден стартува, Алексис и Елнени на клупа. До кога Фламини ќе има загарантирано место како стартер?
 
Член од
27 јуни 2015
Мислења
124
Поени од реакции
97
Клупата почна малце од малце да изгледа опасно за разлика од предходните натпревари.
 
Член од
14 декември 2013
Мислења
4.157
Поени од реакции
10.994
Колку ти земаа за шипинг? И колку доплати за името и бројката?
80 беше со име и бројка :) а ми го донесе другарка шо живее во Лондон, она го купи, тука се раздолживме :)
^
Машала, машала.
Рмбав летоска Германија, затоа не ме боли срцето шо дадов толку :D
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
80 беше со име и бројка :) а ми го донесе другарка шо живее во Лондон, она го купи, тука се раздолживме :)

Рмбав летоска Германија, затоа не ме боли срцето шо дадов толку :D
Ако де, за убави работи се трошат пари, и јас лани ги купив двата дреса (гостински и домашен комплет) ама од Sportsdirect.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Да не е заради десетгодишнината друго објаснување нема.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom