Фан Клуб: Арсенал

Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.006
Чак што више, имаше обид да ме онемогуќат на почеток на утакмицата.
Топката беше крш.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.279
Поени од реакции
12.631
Луѓе на 17 мај, сабота, е финалето од ФА Купот, планирајте си уште од сега да се собереме да гледаме некаде.
 
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
Тагнете ги бе луѓено на сликата...
@Ilumious е скроз лево или во средина? @RickyLFC9 ако не е тој со блузонот LFC ме разочарал...
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Тагнете ги бе луѓено на сликата...
@Ilumious е скроз лево или во средина? @RickyLFC9 ако не е тој со блузонот LFC ме разочарал...
Јас моите ќе ти ги кажам :)

Тој со блузонот ЛФЦ е Скаузер88, до него е Џену Грл па до нејзе сум јас. Девојката скроз лево е Крејзи ин Лав. Долниот ред од лево на десно првиот е Фастфорца, двајцата во средина не се на форум (Цеце и Шишко) и последниот е Рики :)
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Тагнете ги бе луѓено на сликата...
@Ilumious е скроз лево или во средина? @RickyLFC9 ако не е тој со блузонот LFC ме разочарал...
У моја одбрана, чекаа да го соблечам оригиналниот дрес и после да речат "ај се сликаме".
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Лелее види колку мала се аплоадирала. Од телефон ја аплоадирав зошто си легнав, еве ќе го прикачам видеото после работа и сликата после редете ја по ФБци, па за 10 години кога ќе станеме масони некој ќе ја шитне сликава за јаки пари :D
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Лелее види колку мала се аплоадирала. Од телефон ја аплоадирав зошто си легнав, еве ќе го прикачам видеото после работа и сликата после редете ја по ФБци, па за 10 години кога ќе станеме масони некој ќе ја шитне сликава за јаки пари :D
Да не ме сфатиш погрешно ама ако не ти е тешко, постави ја ти и тагни не сите, зошто верувам дека не имаш скоро сите на фб :D

Него, сериозно доста им го труеме фан клубов :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Да не ме сфатиш погрешно ама ако не ти е тешко, постави ја ти и тагни не сите, зошто верувам дека не имаш скоро сите на фб :D

Него, сериозно доста им го труеме фан клубов :)
ај бе и така завчера имаа утакмица, тепаа, што ќе пишуваат :ROFLMAO:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
ај бе и така завчера имаа утакмица, тепаа, што ќе пишуваат :ROFLMAO:
Не за тоа, него ќе ми стигне порака од гомнојадциве Змејски и Рики со некое правно решение, со оглед на тоа колку има застапен муабет за Арсенал а колку за фудбалот вчера, дека треба да се преименува темава.
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
ајде гитла :)


Озил и Монреал ке ги тестираат.
Гибс дефинитивно аут.
Фламини се врака по суспензијата.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.279
Поени од реакции
12.631
Тагнете ги бе луѓено на сликата...
@Ilumious е скроз лево или во средина? @RickyLFC9 ако не е тој со блузонот LFC ме разочарал...
На Арсенал фановите се од десно кон лево горните: Јас, Awake, KembaW, Dr.House, Igorchete.Со нас играше и Vidooq он е тертиот од лево во горниот ред.:)

он топик: Евертон ќе изгубат поени и кај Јунјатед и кај Сити, а и со Саутемнтон играат.Мислам дека до крајов со три победи 4то сме или 2 победи и две нерешени(евентулано), секако и со освоен ФА Куп:X3:
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.757
Поени од реакции
20.464

Kajgana Shop

На врв Bottom