Фан Клуб: Арсенал

Член од
14 февруари 2011
Мислења
30
Поени од реакции
4
Is it just me, or.. оддамна вака пред утакмица не сум бил нервозен? :))
Не си само ти , мислам дека сите сме денеска нервозни заради другиве како Neroazuro што брчат од страна , а и нормално играме со најдобриот тим после нас :)
 

$KOSTA$

Каталонец !!!
Член од
18 април 2007
Мислења
220
Поени од реакции
4
Чисто информативно !
Барса секогаш после КИКС излегува многу помоќна на наредниот меч, без разлика на кој тим ќе наиде :smir:
Во сабота кикснавме против Хихон, па изгледа вие ќе го наплатите тоа ! :tv:
До вечер спортски поздрав :salut:
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Чисто информативно !
Барса секогаш после КИКС излегува многу помоќна на наредниот меч, без разлика на кој тим ќе наиде :smir:
Во сабота кикснавме против Хихон, па изгледа вие ќе го наплатите тоа ! :tv:
До вечер спортски поздрав :salut:
Изгледа дека е време и таа традиција од многуте да ја нарушиме :icon_lol:
 

derrain

артилерец
Член од
4 февруари 2009
Мислења
364
Поени од реакции
205
Не бидува со овие традицииве, јас едвај чекам да почне, да си ја гледам господски и да си наплатиме за сите порази. Барселона ни е голем должник од 2006 та, само судиите да не ја преземат работата во свои раце оти ќе гледаме циркус, да се плашат да не повредиме некој од бебињата од Шпанија.
Дали сме способни? И тоа како сме способни, покомплетни од лани, Ван Перси во форма, Аршавин, Насри ако влезе во второ.
Единствено ако не не затепа некој малер, еве гризнав и јазик :)
Како и да е, вечерва е празник на фудбалот во светот.
 

mhm

Член од
14 февруари 2011
Мислења
19
Поени од реакции
7
Поздав Ганери!!!
Долго време ве читам па се решив и јас да пишам. Во врска со денешниов натпревар мислам дека Венгер нема да ризикува со Насри и ќе стартува со Аршавин што и нема да е така лошо со оглед на формата на Русинот.
Единствено нешто што ме плаши е тоа дали Ебуе ќе може достојно да го замени Сања. Сепак верувам дека можеме да дојдеме до победата и да им вратиме на каталонците за 2006.
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
1.046
Поени од реакции
35
со кој состав ќе играте
рано е за официјалниот амаа сигурно има некој можен состав по веснициве или на интернет ??
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.458
Поени од реакции
10.155
Ајде,вечер спектакуларна утакмица.Не знам шо да кажам више.Малце возбуда,малце нервоза...И се надевам дека Ебуе дојтојно ќе го замени Сања и дека ќе гледам добар фудбал во кој Арсенал ќе си тепа 2-0 :)
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Не си само ти , мислам дека сите сме денеска нервозни заради другиве како Neroazuro што брчат од страна , а и нормално играме со најдобриот тим после нас :)
Зошто бе другар ме споменуваш во негативен контекст??..јас само прашав на што се должи денешниот ваш оптимизам ..иначе и јас навивам за вас во овој денешен дуел..нема потреба од хејтање дотолку,смири ги страстите и уживај во денешниот натпревар во кој сите се надеваме дека Асренал ќе ја совлада барселона!
 
Член од
14 февруари 2011
Мислења
30
Поени од реакции
4
Зошто бе другар ме споменуваш во негативен контекст??..јас само прашав на што се должи денешниот ваш оптимизам ..иначе и јас навивам за вас во овој денешен дуел..нема потреба од хејтање дотолку,смири ги страстите и уживај во денешниот натпревар во кој сите се надеваме дека Асренал ќе ја совлада барселона!
Не бе другар смирени ми се страстите и нема никакво хејтање туку само ми спомнуваш оптимизам на Фан клуб од Арсенал кај што сите сме за Арсенал и со душа чекаме да ја турнеме Барселона на колена и мислам дека тоа не е оптимизам туку еден вид љубов кон Арсенал :) позз
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
форза Арсенал !

мислам дека можеме !!!!

оставам да се живее во идила , но не заборавајте дека се игра против тимот кој има одлично воигран тим и јас сум со вас , ама да им го направиме кеифот и на нив - покажете малце сталоженост

форза Арсенал !
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Насри ќе стартува,рече вчера дека нема никаков ризик за да ја обнови повредата,100 посто фит!
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
Со среќа нека ви е вечер конкурентчиња се надевам дека ќе ги тепате овие каталонциве должници ви се стари.Позз
 

Kajgana Shop

На врв Bottom