Фан Клуб: Арсенал

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
well done! Вила е проблем за многу екипи ние добро поминааме, ако земаме предвид дека Цеск е повреден РвП му треба време да се среди со формата, Вермален исто така повреден ... и резултатот е повеќе од задоволителен!
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.535
Поени од реакции
5.767
Кај го најде ван Перси во Брага ? Човекот ни на клупа не беше.

--- надополнето ---

играчиве не си ги знаете...кога игравме со евертон незнам кој напиша -прекрасен гол на сонг а уствари беше сања...да го гледаш арсенал ајде да речам само 1 сезона не е можно да ги мешаш ... или од оние навивачи на резлутат сте губат кењате тепаат ги воздигнувате како шампиони....
Се извинувам, згрешив... Мислев на мечот кога влезе после повредата, вториот меч.... Не се сеќавам против кој беше

Другиот текст не го земам во обзир
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
[/COLOR]
Се извинувам, згрешив... Мислев на мечот кога влезе после повредата, вториот меч.... Не се сеќавам против кој беше

Другиот текст не го земам во обзир
Македонец не ми прај киксови, во тебе се крстат неколку овде.
Инаку КЛИШИ е дефинитивно најслаб играч во одбрана!

Мачестер 7-1 бај д веј!
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Добре бе,мора одма да рипаш.:pipi:
Хаха ...нема проблем бе па ти не ми ни беше намерата да се расправам тука...влегов да честитам победа и налетав на тоа...па малце да се позезаме :smir:
 
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.228
Поени од реакции
28
Нека ни е честита победата ! Браво за играта ! Али пак киксови што не казнија со 2 гола ! али мање битно ! Битно тепавме ! Али оваа Астон Вила неможе да се спореди со таа од минатата година ! Сега се ептен боси ! Со 4 ца од академијата на Вила ! Мислам дека се подеца за разлика од нас !
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.187
Поени од реакции
14.460
Нека ни е честита победата ! Браво за играта ! Али пак киксови што не казнија со 2 гола ! али мање битно ! Битно тепавме ! Али оваа Астон Вила неможе да се спореди со таа од минатата година ! Сега се ептен боси ! Со 4 ца од академијата на Вила ! Мислам дека се подеца за разлика од нас !
Не треба сеа Венгер да го бркаме?
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.402
Поени од реакции
6.022
Се извинувам, згрешив... Мислев на мечот кога влезе после повредата, вториот меч.... Не се сеќавам против кој беше

Другиот текст не го земам во обзир
Тотенхем ,не беше одамна.Првиот беше со њукасл.
Чудно ми е како не се сеќаваш а си ги гледал натпреварите....
 

Mar[C]k

Gunner
Член од
11 јули 2010
Мислења
103
Поени од реакции
14
Браво за момците сите изиграаа супер само малку клиши потфрли,арсавин и цамак најдобри насри и росицки позади нив
вилсер изигра сосема добро добри пасови си ја редесе играта како и сонг
се на се одлична победа само да се продолзи со победи
позз ганериии:salut:
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
3.159
Поени од реакции
375
Како можете да зборете против Шамах-гол и асистенција и одличен удар со глава кој што го одбрани Фридел :)
Сеа за сеа најдобар стрелец :)

идеме следна утакмица Карлинг Куп :)
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.535
Поени од реакции
5.767
Тотенхем ,не беше одамна.Првиот беше со њукасл.
Чудно ми е како не се сеќаваш а си ги гледал натпреварите....
Заљубен сум, па и не ги паметам сите, а и не ги гледам сите.. Знам дека после мечот со Њукасал имаше лош перформанс, во вториот меч, сеедно ми е дали бил против Тотенхем, Брага, Манчестер или Виган


Биди ми поздравен
 
A

Auditore

Гостин
Заљубен сум, па и не ги паметам сите, а и не ги гледам сите.. Знам дека после мечот со Њукасал имаше лош перформанс, во вториот меч, сеедно ми е дали бил против Тотенхем, Брага, Манчестер или Виган


Биди ми поздравен
Љуби љуби ал главу не губи.
Честита победа иначе.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147

Ах кој играч беше....................
морници ми врват ко ќе ми текнит каков играч беше во АРСЕНАЛ! ЛЕГЕНДА!!!!!!!!!!!!
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.402
Поени од реакции
6.022
не си само ти заљубен...
тие што не беа заљубени почнаа да навиваат за други тимови после 2007.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom