Фан Клуб: Арсенал

Член од
23 ноември 2011
Мислења
13.161
Поени од реакции
29.163
Го зимаме, сигурен сум, ќе им дадеме 40 милиони на крај на Лион со некој бонус, нив ептен добро ќе им додје тој кеш, а нас креативен играч.

За Парти, не знам баш, тврд орев се покажаа Атлетико, не знам од каде клубот ќе најде 50 милиони за клаузулата, не верувам дека има друг начин да се доведе тој играч на Емирати.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.272
Поени од реакции
5.745
Ја мислам до 50че ќе иде договорот за Ауар, 40м би било грабеж.
Од Кронки нека побараат некој денар на заем за Томас :D
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.231
Поени од реакции
5.792
Го зимаме, сигурен сум, ќе им дадеме 40 милиони на крај на Лион со некој бонус, нив ептен добро ќе им додје тој кеш, а нас креативен играч.

За Парти, не знам баш, тврд орев се покажаа Атлетико, не знам од каде клубот ќе најде 50 милиони за клаузулата, не верувам дека има друг начин да се доведе тој играч на Емирати.
Некако сум убеден Гендузи/Тореира + доплата, или ништо од бизнисот. Евентуално и двајцата да се продадат во друг тим, па да се реинвестира во него.
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.272
Поени од реакции
5.535
Ako zememe igrach koj e potencijal, i koj go bara pola Evropa, i e megju top 5 transferi letovo, pred bilo koj klub, togash stvarno se slucuva revolucija vo klubot.
Pretpostavuvam Mikel i Edu se zadolzheni za toa.
Za igrachov, ne ni znaeme mnogu osven 5 utakmici vo LSH, ama verojatno e talent za koj vredi da se borime.

P.s o Fabrizio objavi, taka da vo iscekuvanje sme. :)
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.272
Поени од реакции
5.745
Третата понуда нека биде во износ од 40м + 1 фунта :smirce:
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:
Член од
20 јули 2020
Мислења
1.044
Поени од реакции
6.065
Untitled.png

Моето дете Вилок. :cool:
Пишува дека му е официјална страна на фб ова хахахахахаххаа едноставно врие.

Кој ве ебе.
 

Malcolm van den Сабаховић

Фејк акаунт на Inglorious Basterd
Член од
8 јуни 2007
Мислења
5.959
Поени од реакции
12.066
I come in peace :icon_mrgr:

Нема тим кој го почитувам повеќе од Арсенал во ПЛ (па и нешто пошироко).

Едвај ја чекам утакмицата утре. Сигурен сум дека ќе биде одлична, како и (скоро) секогаш кога играле двата најлегендарни тимови од Англија.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.231
Поени од реакции
5.792
Прегледај го приврзокот 268228

Моето дете Вилок. :cool:
Пишува дека му е официјална страна на фб ова хахахахахаххаа едноставно врие.

Кој ве ебе.
Вилок нема официјална страница на фб море хеј :pos:
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.272
Поени од реакции
5.745
Вилок нема официјална страница на фб море хеј :pos:
Ама зашо му кажа остај нека се порадува.
Сиротио ни конзерва трофејче нема видено у задните 10години :icon_lol:
Џонтра пис бро :smirce:
 
На врв Bottom