Фан Клуб: Арсенал

Член од
6 мај 2008
Мислења
1.829
Поени од реакции
487
Друже, Тони Пјулис рече Гнабри не може да влезе во првиот тим во Вест Бром.
Друже ни моментално сме дно од екипа и ни требат минимум 2ца како Меси да не опорават, тебе Нкетиа те импресионира WTF!!!!!!!!!????
Едноставно не дават пари за трансфери и тимот мора да дава вакви изјави, само не ми е јасно како уште верувате во вакви работи, па Арсенал нема извадено асален јак младинец од времето на Белерин, а тоа ти е пред 6 години и личеме некако на конкурентна екипа.
 
Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.029
Поени од реакции
6.691
Друже ни моментално сме дно од екипа и ни требат минимум 2ца како Меси да не опорават, тебе Нкетиа те импресионира WTF!!!!!!!!!????
Едноставно не дават пари за трансфери и тимот мора да дава вакви изјави, само не ми е јасно како уште верувате во вакви работи, па Арсенал нема извадено асален јак младинец од времето на Белерин, а тоа ти е пред 6 години и личеме некако на конкурентна екипа.
Не знам што ти е ама јас никаде не реков дека ме импресинора Нкетија. Прочитај си наново што пишав.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.859
Поени од реакции
7.082
Мустафа из бек фром д дед :sneaky:
Автоматски споено мислење:

@zee German
 
Последно уредено:
Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.029
Поени од реакции
6.691
Толку е од Холдинг чим Артета го рејтнуе помалце од Мустафи...
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Добар и балансиран тим, само да нема многу глупи грешки во одбрана и мислам ќе не биде
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Толку е од Холдинг чим Артета го рејтнуе помалце од Мустафи...
Холдинг не е физички спремен, 100 пати кажа Артета дека ни овие што се здрави цела сезона не се спремни камо ли Холдинг со скинати лигаменти

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.546
Поени од реакции
3.845
момци може стрим да ми пуштите?
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.859
Поени од реакции
7.082
момци може стрим да ми пуштите?

Автоматски споено мислење:

Na SK 4 ima prenos.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Шо да кажам, сите утакмици со Артета се вакви, не играме лошо, не правиме многу шанси додуша, држиме некој баланс и пак не победуваме.

Циркузанти имаме во одбрана несомнено, но премалку голови даваме тоа го занемаруваме, Лаказет не ми се верува дека е истиот играч кој беше избран за најдобар во тимот минатата сезона, толку е станат флегматичен. Пепе има мали блесоци, но во глобала не придонесува доволно.

За потенцијалниот пенал, не беше може чист, ама сум изгледал милион вакви свирнати, да беше Ливерпул 100% ќе беше пенал.
Не сме доволно добри, но имам впечаток дека и денес и со Челзи, ВАР-от и судиите ни скинаа 4 бодови.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Ќе си помислам јас им праам малер секое коло што играм на Арсенал,17к ми земаа.Од наредно коло више не ни помислувам да ги играм.
:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom