Фан Клуб: Арсенал

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Кaкo беше oнoa "нa пoрaзoт oд Јунaјтед мoрa мнoгу јaкo дa oдгoвoриме" ?
Ги oбoжaвaм вaквите oдгoвoри.

Реднo време е сите дa си гo стaите aвaтaрoв.

Sent from my LG-D620 using Tapatalk
 

Sura

Gooner 4 Life
Член од
6 мај 2010
Мислења
3.422
Поени од реакции
1.923
Ни ја најдоа тактиката тимовиве, тури втор тим и 100 % победа. Венгер само се расправа со судиите, ептен е јак, ајде фала ти чичо али време ти е да си идеш.
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Жиру вaкa тaкa 90 минути си изигрa, кoјзнaе чив син е :icon_lol:

Sent from my LG-D620 using Tapatalk
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Како и да е, Лестер со реми си ја зголеми предноста.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Судиите не ни чинат, не можеме да ги добиеме Челзи, 6 години без победа против Саутемптон и Стоук на гости, 6 години без победа против Свонси на домашен терен, 10 години го јадеме на Олд Трафорд. To be continued

Венгер, ти си лузер.
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Клoд мислaм декa имa инфaркт мoментaлнo :D
Шaлa нa стрaнa сaкaм дa слушнaм шo ќе кaже и oн и другите нa aрсенaлфaнтв

Sent from my LG-D620 using Tapatalk
 
Член од
27 јуни 2015
Мислења
124
Поени од реакции
97
Ајде пуштете ми го ПП Венгер аут аватар по можност како цица курац оти само за тоа го бива да му ја ебам старата газица.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Колку шанси ни беа дадени да се вратиме во игра, еве и ова коло, со резултатите на Лестер и Тотенхем.

Венгер пуфеж еден стар иди у курац и франција, пак кажи сега дека критиките биле претерани и емоционални, треба новинарите на пресот сега матер да ти ебам, да те здробат да се зарамиш да се појавиш у јавност.

Немам зброви да ги опишам играчите и играта во бедниов тим
 

Sura

Gooner 4 Life
Член од
6 мај 2010
Мислења
3.422
Поени од реакции
1.923
Да ти ебам и нов стадион и се, срамота нека земат колективно самоубиство нека си дадат.
Само 2 гола сезонава надвор од шеснаесетник имаме дадено според коментаторов:tapp::tapp::tapp:
Дебилен тим, дај еден ремонт нека маваат не ја бива ова вака, све гомнарија, Габриел да му ебам фацата нека земе нека научи англиски ебате никаква комуникација нема со играчите, секоја чест за момциве, што убоо ја посраа сезонава, онака мајстори.
Чичо иди си веќе не те бива, нема осет ни за замена, преку кур од врткањето околу шеснаесетник, искрено се радувам на нов тренер малце да видиме поразлична тактика, Венгер од легенда си стана лузер прва класа!!!!!:yid::yid::yid::yid:
Каква шанса пропуштија не се свесни ни самите, јас не гледав прво али од второ што видов игра 0, го тура пак Волкот, дај бе нека го продадат за без пари ич нема да ми биде криво, гомноооооооооооооооооооо , лајноооооооооооо, тенко серитис, :pov::pov:
Ти ебам Арсеналот , големи ташаци сме играле лига шампиони, имаме нов стадион, али играчите ни се за по риба!!!!!!!!
Фак ју енд гуд најт , курвински тим , до крај се да изгубат, петарда од кокошките да примат по можност, да се расположам малце, да го гледам Венгер како пати!!!!!
:popce::popce::popce: Чичо само една порака за тебе ,:dudlac::dudlac::dudlac:
Дај нека си даде оставка ако не да видиме со нов тренер може и титула да фатиме :pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom