Фан Клуб: Арсенал

Член од
14 април 2012
Мислења
27.512
Поени од реакции
48.816
Чак што више, имаше обид да ме онемогуќат на почеток на утакмицата.
Топката беше крш.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
6.856
Поени од реакции
11.958
Луѓе на 17 мај, сабота, е финалето од ФА Купот, планирајте си уште од сега да се собереме да гледаме некаде.
 
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.982
Поени од реакции
2.435
Тагнете ги бе луѓено на сликата...
@Ilumious е скроз лево или во средина? @RickyLFC9 ако не е тој со блузонот LFC ме разочарал...
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.316
Поени од реакции
81.966
Тагнете ги бе луѓено на сликата...
@Ilumious е скроз лево или во средина? @RickyLFC9 ако не е тој со блузонот LFC ме разочарал...
Јас моите ќе ти ги кажам :)

Тој со блузонот ЛФЦ е Скаузер88, до него е Џену Грл па до нејзе сум јас. Девојката скроз лево е Крејзи ин Лав. Долниот ред од лево на десно првиот е Фастфорца, двајцата во средина не се на форум (Цеце и Шишко) и последниот е Рики :)
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.211
Поени од реакции
40.900
Тагнете ги бе луѓено на сликата...
@Ilumious е скроз лево или во средина? @RickyLFC9 ако не е тој со блузонот LFC ме разочарал...
У моја одбрана, чекаа да го соблечам оригиналниот дрес и после да речат "ај се сликаме".
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.429
Лелее види колку мала се аплоадирала. Од телефон ја аплоадирав зошто си легнав, еве ќе го прикачам видеото после работа и сликата после редете ја по ФБци, па за 10 години кога ќе станеме масони некој ќе ја шитне сликава за јаки пари :D
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.316
Поени од реакции
81.966
Лелее види колку мала се аплоадирала. Од телефон ја аплоадирав зошто си легнав, еве ќе го прикачам видеото после работа и сликата после редете ја по ФБци, па за 10 години кога ќе станеме масони некој ќе ја шитне сликава за јаки пари :D
Да не ме сфатиш погрешно ама ако не ти е тешко, постави ја ти и тагни не сите, зошто верувам дека не имаш скоро сите на фб :D

Него, сериозно доста им го труеме фан клубов :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.429
Да не ме сфатиш погрешно ама ако не ти е тешко, постави ја ти и тагни не сите, зошто верувам дека не имаш скоро сите на фб :D

Него, сериозно доста им го труеме фан клубов :)
ај бе и така завчера имаа утакмица, тепаа, што ќе пишуваат :ROFLMAO:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.316
Поени од реакции
81.966
ај бе и така завчера имаа утакмица, тепаа, што ќе пишуваат :ROFLMAO:
Не за тоа, него ќе ми стигне порака од гомнојадциве Змејски и Рики со некое правно решение, со оглед на тоа колку има застапен муабет за Арсенал а колку за фудбалот вчера, дека треба да се преименува темава.
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.357
Поени од реакции
2.287
ајде гитла :)


Озил и Монреал ке ги тестираат.
Гибс дефинитивно аут.
Фламини се врака по суспензијата.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
6.856
Поени од реакции
11.958
Тагнете ги бе луѓено на сликата...
@Ilumious е скроз лево или во средина? @RickyLFC9 ако не е тој со блузонот LFC ме разочарал...
На Арсенал фановите се од десно кон лево горните: Јас, Awake, KembaW, Dr.House, Igorchete.Со нас играше и Vidooq он е тертиот од лево во горниот ред.:)

он топик: Евертон ќе изгубат поени и кај Јунјатед и кај Сити, а и со Саутемнтон играат.Мислам дека до крајов со три победи 4то сме или 2 победи и две нерешени(евентулано), секако и со освоен ФА Куп:X3:
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.722
Поени од реакции
20.363

Kajgana Shop

На врв Bottom