Фан Клуб: Арсенал

Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ако ги одземе стопостотните шанси што ги сјеба и контрите, повеќе ни наштети ама ајде, среќа имавме добар голман :D
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.279
Поени од реакции
12.631
Честитки за победата на Скаузериве
Утакмицата беше интересна да не речам катастрофа.Овие од Ливерпул имаа двајца ептен кондиционо спремни дечки, затоа не тепаа, 3 гола ни дадоа кога ние од Арсенал скувавме сите, а и повеќето од вас се знаевте ние од Арсенал прват играме заедно.:)
И Рики нека не јаде гомна цела утакмица скисна у напад, еднаш не се врати назад, после два гола дал. :P


пс: @Dr.House е новиот Жиру:D
ппс: Испадна дека сум се знаел со @KembaW и @Awake
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Аман бе ганери Рики ли стигна два гола да ви даде :(
Јебига брат..

@Dr.House ни беше Жиру, ама у времето кога ја вараше жена му (али за старт, сосема солиден). Ја ти бев нешто налик на Озил коа го колневме пошо неможеше да иде и ќе дадеше добар пас, а после можевме комотно кафе да си свариме за друг. @vidooq беше RvP :D

@KembaW ала Фабијански :icon_lol: .. за @Mad_Coko и @IgorChete пофални зборови за смирениот пристап. То беше то. Следечи пут дој и ти :)
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
1.184
Поени од реакции
1.112
@vidooq ми исплаче за фаул од кога дадов гол :P ќе имав хет-трик :( друг пат пробајте некоја друга игра освен со дугачки топки :P gg wp
 
Последно уредено:

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.546
Поени од реакции
3.845
Почнавме супер, само после воља се изгуби некако за во дефанзива трчање,да поиграме уште неколку пати да се укомпонираме и позиции да си најдеме ќе биде супер, ептен раштркано се мешавме на секој напад кој да иде напред кој да седи позади и на неколку контри не фатија со 1-2 во дефанзива .. Идниот пат боље :)
П.с. малце повеќе движење и утрчувања во напад :)
ппс did my best, од 3-4 100% шанси два гола, не е лошо :pipi:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Кое бурекојадење еј. Од рука ве ранев цела утакмица, мљац мљац ми праевте, клучен бев и качив левел. Бурек да ви купам. Бурек. Златен Стариџ имаат у тим и вака го омаловажуваат. Еден ден ќе ме нема и ќе сфатите што сте правеле.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.413
Поени од реакции
62.012
Дечки, има некој што живее блиску до местото каде што игравме?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom